Robotické vysavače

Uklízení nikdy nebylo rychlejší a jednodušší. Robotické vysavače ETA disponují v porovnání s klasickými sáčkovými bezsáčkovými vysavači řadou moderních technologií a chytrých funkcí navíc, díky kterým si s úklidem poradí snadno a rychle. S funkcí odloženého startu můžete úklid naplánovat až na čas, který vám vyhovuje – vy přitom vůbec nemusíte být doma. Intelligent navigation systém a magnetická či virtuální zeď pak vysavač navedou na optimální trasu a jasně určí, kde má a nemá uklízet. O bezproblémový pohyb v prostoru se postarají senzory proti pádu ze schodů nebo účinný anti-collision systém, který zabrání srážce s překážkami.

Nechte úklid třeba na robotickém vysavači ETA Falco s funkcí mopování, který patří k opravdovým vytrvalcům. V provozu vydrží až 120 minut, během nichž si hravě poradí s úklidem tvrdých podlah i koberců. Nechybí mu ani kvalitní HEPA filtr a 4 režimy úklidu, takže zachytí i ty nejmenší nečistoty a spolehlivě se postará o dokonale čistou podlahu.

Milovníky chytrých technologií pak nadchne náš nejvyspělejší model ETA Raggio s laserovou navigacísmart aplikací. Ovládat jej můžete třeba z kanceláře a po příchodu domů si už s úklidem nedělat žádné starosti.

Neztrácejte čas a energii vlastnoručním vysáváním a vytíráním, robotické vysavače ETA odvedou práci za vás.

Robotické vysavače ETA