Robotické vysavače

Robotický vysavač je splněným přáním všech členů domácnosti. Užijte si čistou podlahu bez námahy, dohadů dětí, kdo je tentokrát s vysáváním na řadě, i bez dilemat, zda si raději nenajmout paní na úklid. Robotické vysavače vysávají za vás, a tak šetří váš čas i zdraví, neboť vám umožní žít v prostředí bez prachu a nečistot, aniž by z vás vysály poslední zbytky energie.

Robotické vysavače značky ETA jsou spolehliví pomocníci, kteří si hravě poradí s kobercem i tvrdou podlahou. Oblíbený robotický vysavač ETA Aron  s funkcí mopování za vás podlahy dokonce i vytře, a vy si tak můžete užívat dokonale čistou domácnost. Ovládat jej můžete jednoduše z pohodlí gauče, a to prostřednictvím chytré mobilní aplikace. V aplikaci můžete nastavit až 4 režimy úklidu, vybrat intenzitu mopování nebo naplánovat úklid na čas, kdy nebudete doma. 

Milovníky chytrých technologií pak nadchne inteligentní ETA Raggio s laserovou navigací a 360° mapování prostoru. V chytré aplikaci mu pak definujete konkrétní místnost k úklidu nebo zakážete pohyb v okolí křehkých předmětů. Nechybí mu samozřejmě špičkový digitální motor ani speciální kartáče pro náročnější úklidové výzvy. 

Robotické vysavače ETA v sobě skrývají kvalitní HEPA filtr, který zachytí i ty nejjemnější částečky nečistot. To ocení zejména rodiče malých dětí, majitelé domácích mazlíčků nebo alergici. 

Robotické vysavače ETA