Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace se u vás doma snadno zabydlí. Kromě možnosti je libovolně přesouvat z místa na místo je také na rozdíl od těch vestavěných můžete v zimě jednoduše uložit třeba na půdu. Jejich provoz se navíc obejde zcela bez stavebních zásahů i nevzhledné, napevno umístěné jednotky pro vývod vzduchu.

Mobilní klimatizace 3 v 1 ETA Freezy vám během teplých měsíců zpříjemní čas strávený doma hned třikrát. Funkce ochlazování vzduchu, snížení relativní vlhkosti a klasického ventilátoru můžete libovolně kombinovat či je využívat zvlášť. Pokud však nechcete nic řešit, jednoduše se spolehněte na automatický režim, který sám vyhodnocuje a určuje mód chlazení nebo ventilace podle aktuální pokojové teploty.

Ochlazovače vzduchu se pak na rozdíl od klasických klimatizací obejdou zcela bez chemie. Fungují totiž na principu odpařování vody ze zásobníku, do kterého můžete vložit chladicí boxy, případně kousky ledu.

Vytvořte si s klimatizacemi a ochlazovači vzduchu ETA svou vlastní oázu, ve které si můžete užívat domácí pohodu i během parných dnů!

 

Příkon
Hlučnost
Objem nádrže (na vodu)