Mikrovlnné trouby

Potřebujete rychle ohřát své jídlo? Není nic jednoduššího než použití mikrovlnné trouby ETA. Elegantní mikrovlnky s moderním designem ohřeje nebo rozmrazí jakoukoli potravinu během chvilky. Bílá nebo černá provedení pak najdou své místo v každé domácnosti. Lakovaný interiér s otočným talířem zajistí, aby vaše jídlo bylo ohřáté rovnoměrně jak uvnitř, tak ze všech stran. Vnitřní osvětlení a průhledná dvířka jsou v těchto případech samozřejmostí.

Mikrovlnná trouba ETA Morelo je jedinečná svým temným vzhledem, který doplňují dva knoflíky pro nastavení času a zvolení potřebné funkce. Výkon této mikrovlnky sahá k 700 W a její vnitřní objem činí 20 l. Nemusíte mít tedy strach, že by se vám do ní něco nevešlo. Na druhou stranu klasická mikrovlnná trouba ETA dává na výběr z 8 programů, které automaticky nastaví potřebný výkon a dobu vaření. Výkon lze upravit také pro specifické druhy potravin, jako jsou ryby, těstoviny, maso, zelenina atd.

Jelikož jste si vybrali společnost ETA za nejdůvěryhodnější značku roku 2017, přinášíme vám také bonus v podobě prodloužené pětileté záruky na magnetron, jenž tvoří základ každé mikrovlnky.