Elektrické hrnce a pánve

Elektrické hrnce a pánve ETA umožňují vařit, péct i zapékat pohodlně, zdravě a úsporně bez ohledu na velikost vaší kuchyně. Své využití najdou v těch malých i velkých, stejně jako na chatě nebo v karavanu. Díky jejich nízké spotřebě navíc můžete ve srovnání s běžnou elektrickou troubou ušetřit až 80 % energie. Nepřehlédnutelná je také úspora místa – potřebujete totiž pouze jediný přístroj. Elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka zastane mnohem víc práce, než byste od jeho kompaktních rozměrů čekali.

Pečenky nabízíme ve třech provedeních – tu pravou si tak vybere skutečně každý. Pro domácnosti s několika málo členy je ideální Pečenka Mini. Zastane většinu funkcí svých větších sourozenců a nezabere mnoho místa. ETA Pečenka Klasik je ideální pro rodiny s dětmi. Jedná se o tradiční model pečicího hrnce, který sklízí dlouholeté úspěchy v českých i slovenských domácnostech. ETA Pečenka MAX pak díky rozmanitému příslušenství zvládne ještě více typů chutných pokrmů. Vykouzlíte s ní skvělé bábovky, můžete v ní grilovat nebo třeba připravovat oblíbené špízy.

Pečicí hrnec Pečenka se jednoduše stane nepostradatelnou součástí vaší rodiny, se kterou snadno přenesete domácí kuchyni kamkoliv s sebou.

Objem hrnce/pánve
Příkon hrnce/pánve
Příkon
Objem hlavní nádoby