Aroma difuzéry

Dopřejte si aromaterapii v moderním kabátku. Aroma difuzéry ETA jsou v kombinaci s přírodními esenciálními oleji efektivnější než klasické aromalampy, jejich používání je však naopak mnohem jednodušší. Aroma difuzér rozprašuje vůni pomocí ultrazvukové technologie rovnoměrně po místnosti, a ta se tak dostane do všech zákoutí. Zakryje nechtěné pachy (například po vašich zvířecích mazlíčcích), příjemně vás naladí, a navíc vzduch znatelně zvlhčí. Tím pomůže uvolnit dýchací cesty, které zejména v topné sezóně suchým vzduchem ve vytápěných místnostech trpí.

Působivý aroma difuzér ETA Aria díky měnícímu se barevnému podsvícení zastane roli originální dekorace, která podtrhne útulnost vašeho domova. Chvilku relaxace si dopřejte se solnou lampou ETA Himalaia, která pomocí krystalků z himalájské soli zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti a působí jako přírodní ionizátor.

Díky napájení přes adaptér nebo USB kabel se vyhnete nutnosti výměny baterií, a tak si svou oblíbenou vůni můžete užívat znova a znova.