Zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovače vzduchu ETA vás zbaví nepříjemného suchého vzduchu, který trápí nejen alergiky. Díky špičkové ultrazvukové technologii vzduch efektivně zvlhčí, a tím usnadní dýchání všem členům rodiny. Nejnovější modely se navíc pyšní výdrží až 30 hodin, což z nich činí špičku na trhu.

Mezi osvědčené stálice patří například model Airco, náročnější uživatele pak nadchne zvlhčovač ETA Azzuro, oba s prodlouženou zárukou až na 3 roky. Na LCD displeji doplněném o dotykové ovládání snadno nastavíte intenzitu vypouštění páry i časovač, který se postará o vypnutí zvlhčovače ve stanovenou dobu. Ultrazvuková technologie je navíc nejen efektivní, ale i tichá. Provoz zvlhčovače vzduchu ETA tak nebude nijak narušovat vaši domácí pohodu. Naopak – pozvedne ji na vyšší úroveň. K tomu přispějí i zabudované nádobky pro aromatické oleje, které vaši domácnost příjemně rozvoní. Díky modernímu designovému provedení navíc zvlhčovače uspokojí i vaše estetické cítění.

Zapomeňte na trable způsobené suchým vzduchem a udělejte ze svého domova či kanceláře místo, kde je radost se zhluboka nadechnout!