Zastřihovače vlasů

S multifunkčními zastřihovači vlasů a vousů ETA už nemusíte navštěvovat profesionální kadeřnictví a barber shopy. Sestřih si upravíte za několik málo minut v pohodlí vašeho domova. Ušetříte jak peníze za kadeřnické služby, tak i spoustu času, který byste v salonu strávili. Díky výměnným nástavcům snadno upravíte účes i plnovous do požadovaného tvaru, aniž by vás přitom něco stresovalo – některé strojky ETA vydrží v plném provozu až 90 minut, a tak si s úpravou zevnějšku můžete dát na čas.

Vždy po ruce vám bude třeba zastřihovač ETA Eliot, v němž se snoubí profesionální kvalita a vysoký výkon. K provozu je připraven už po 2 hodinách nabíjení. Následně se můžete pustit do úprav vlasů či vousů pomocí jednoho ze 7 hřebenových nástavců, které nabízí délku střihu od 0,8 mm až po 30 mm. Multifunkční zastřihovač ETA Ryan vám pak nabídne extra dlouhou výdrž a také extra funkce navíc – například zastřihávání chloupků v nose či uších.

Zůstaňte styloví a zároveň sví – se zastřihovači vlasů a vousů ETA můžete vypadat neustále upraveně, a to vždy přesně tak, jak se vám (z)líbí.