Zastřihovače vlasů

S multifunkčními zastřihovači vlasů a vousů ETA nemusíte navštěvovat profesionální kadeřnictví a barber shopy. Svůj sestřih upravíte za několik málo minut v pohodlí vašeho domova. Ušetříte jednak prostředky na kadeřnické služby, ale také spoustu času, kterého u nich strávíte. Mezi vyměnitelnými nástavci si každý vybere ten svůj a váš účes i plnovous zůstanou stále stylové. V plném provozu vydrží některé naše strojky až 90 minut, a tak si s úpravou vašeho zevnějšku můžete dát na čas.

Příkladem budiž zastřihovač ETA Eliot, jenž je zárukou profesionální kvality a vysokého výkonu. Minimalizovali jsme také dobu pro jeho nabíjení, a tak se do holení či stříhání můžete pustit už dvě hodiny po jeho úplném vybití. Velice kvalitní 3,7 voltová baterie Li-ion, která se dobíjí přes síťový adaptér, vydrží v provozu až nekonečných 90 minut. Zastřihovač ETA ROSS nabízí možnost stříhání až na deset různých délek. Mimo jiné disponuje funkcí prostříhávání, která z vás udělá profesionálního kadeřníka. Kompletní balení obsahuje například olej pro mazání břitů, čistící kartáček na údržbu strojku, anebo hřeben.

Neutrácejte zbytečně peníze a staňte se profíkem se vším všudy. Se zastřihovači vlasů a vousů ETA bude váš vzhled vždy stylový.