Zaostřeno na tyčové vysavače

Skloubit práci, péči o rodinu a domácí mazlíčky spolu s pravidelnou starostí o domácnost není nic jednoduchého. I proto přichází značka ETA s neustálými inovacemi, které umí zjednodušit a zpříjemnit život. Mezi takové technologické vychytávky se beze sporu řadí i tyčový vysavač. Investice do něj se vyplatí jak hospodyňkám, tak zaneprázdněným manažerům. Tady je hned několik důvodů proč.

Tyčové vysavače nejsou žádný nesmyslný výstřelek posledních měsíců. Na trhu už se nějakou chvíli objevují, takže prošly důkladným testováním. Že jejich popularita roste, pak svědčí o jejich smysluplnosti. Díky řadě funkcí, nízké váze a absenci kabelu jsou totiž šikovným a praktickým sourozencem klasických vysavačů. Ve stále se zrychlující době, kdy musí být i úklid domácnosti rychlý a efektivní, jsou už dnes prostě nepostradatelným pomocníkem. A existují pro to minimálně čtyři dobré důvody.

Důvod č.1 – Nepotřebují kabel a zapojení do zásuvky

Naprosto neoddiskutovatelnou předností tyčových vysavačů je jejich praktičnost. Díky akumulátoru totiž nepotřebují být při vysávání zapojené do elektřiny. Nebudete tak za sebou vláčet po domě kabel a vysávat můžete i v místech, kde zásuvky vůbec nejsou. Nabitý tyčový vysavač tak využijete nejen doma, ale například i na chalupě. Řada z nich má navíc vyměnitelný akumulátor, což oceníte právě v místech, kde nemáte možnost vysavač jednoduše dobít.

Důvod č. 2 – Jsou stále po ruce

Tyčový vysavač kombinuje výhody smetáku a klasického vysavače. Díky tvarům podobným běžnému koštěti může stát například v rohu kuchyně a být tak neustále po ruce. Díky výkonu a sacím schopnostem ale vyčistí podlahu mnohem účinněji a rychleji než koště.

 

 

Příkladem takového vysavače je ETA FORTELO ETA340090000. Extrémní sací výkon a dlouhá doba provozu zaručují, že s ním zvládnete i náročnější úklid. Tichý režim pak umožňuje vysávat například i večer nebo když vám usnou děti. Moderní design a světelné diody z něj dělají zajímavý doplněk, který rozhodně nebudete chtít ukrývat někam do komory.

Důvod č. 3 – Jsou ekonomické i ekologické

Pokud se snažíte chovat šetrně ke své peněžence i k planetě, máte hned dva důvody, proč si tyčové vysavače oblíbit. Ten první je, že nebudete potřebovat sáčky. Nečistoty se chytají do nádoby, kterou pak jednoduše vysypete do koše. Vyhnete se proto zbytečnému pořizování sáčků.

Druhý pak je jejich variabilita. Za cenu jednoho produktu jich tak dostanete několik. Řada tyčových vysavačů dnes totiž kombinuje hned několik zařízení v jednom. Stačí vám například jednoduše vycvaknout vrchní část a máte ruční vysavač. S tím zvládnete kromě efektivního úklidu kuchyně vysát také drobky a zvířecí chlupy na gauči, a ještě poklidit auto.

 

Novinkou v rodině tyčových vysavačů je ETA SUPERSONIC ETA023190000 – tyčový vysavač 2 v 1, se kterým můžete nejprve vysát podlahy a následně se zaměřit i na těžko přístupná místa. Díky bohatému příslušenství s ním vysajete snadno i čalounění a polštáře. Štěrbinovou hubicí se zase dostanete do malých škvír za nábytkem nebo do přihrádek v autě. Po použití nacvaknete ruční vysavač jednoduše zpět a nebude vám v domácnosti zabírat žádné místo navíc. Vysavač je vybaven digitálním motorem s dlouhou životností až 10000 hodin, který vám vydrží sloužit spoustu let. Pokud hledáte ideálního partnera pro váš úklid, neváhejte navštívit v červnu naše prodejny nebo e-shop.

 

Důvod č. 4 – Umí víc než vysávat

Obzvláště, pokud neustále bojujete s časem a nechce se vám trávit hodiny vysáváním a vytíráním, oceníte multifunkčnost některých tyčových vysavačů. Mnohé z nich už totiž dnes mají například i mopovací funkci, takže s nimi zašpiněnou podlahu nejen vysajete, ale rovnou také umyjete. Pokud vám nezbývá čas ani na to počkat, než podlaha uschne, poohlédněte se po vysavači, který má i funkci vysoušení. Úklid tak s jediným pomocníkem zvládnete v pouhých pár minutách.

 

Zejména pro rodiny s malými dětmi či čtyřnohými miláčky se hodí tyčový vysavač ETA AQUA MASTER ETA123090000. Ten totiž spojuje tři funkce do jediného zařízení. Kromě běžného vysávání zvládne i umytí podlah a vysušení. Pokud tedy dítě například rozlije šťávu, stačí vám tekutinu vysát a následně podlahu stejným vysavačem přetřít, aby nelepila. AQUA MASTER lze použít na všechny typy tvrdých podlah, můžete do něj nalít i přípravek na čistění, na který jste zvyklí, umyjete s ním naráz až 60 metrů čtverečních a ušetříte až 80 procent vody ve srovnání s běžným vytíráním. A to už je hodně dobrých důvodů dát tyčovým vysavačům šanci!

Všechny uvedené a další tyčové vysavače lze zakoupit ve značkovém e-shopu ETA a ve značkových prodejnách ETA a u vybraných obchodních partnerů.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995