Svářečky folií

Správné skladování potravin je základním předpokladem jejich dlouhotrvající čerstvosti. Praktické svářečky fólií a vakuovačky ETA jsou plně automatické, takže se o precizní zabalení potravin spolehlivě postarají za vás. Zajistí fólii, odsají vzduch, zataví spoj a je hotovo. V kvalitních sáčcích, které jsou součástí balení, můžete jídlo zamrazit či ohřívat a po umytí je opakovaně použít. Hodí se také pro ochranu nejrůznějších dokumentů či šperků před vlhkostí a dalšími škodlivými vlivy.

S vakuovačkami ETA budou vaše jídla nejen déle čerstvá, ale i plná chuti. Automatickou vakuovačku ETA Freshie II můžete kromě vakuování pověřit i samostatným svařováním. Vakuovačka ETA Atmos pak nabízí třeba funkci marinování, jehož průběh značně urychluje. Vakuovačka opakovaně vytváří podtlak a uvolňuje jej, čímž se otevírají póry surovin, a dochází tak k lepšímu prolnutí marinády s potravinou.

Vyhněte se mdlým chutím a zbytečnému vyhazování jídla – raději prodlužte jeho čerstvost s vakuovačkami a svářečkami folií ETA.