Ohřívače vody a baterie

Chybí vám na chatě teplá voda? S ohřívači vody a bateriemi ETA žádný problém. Ohřívače vody ETA představují absolutní spolehlivost v jakýchkoli situacích. Vodu začnou ohřívat téměř okamžitě, tudíž šetří nejen váš čas, ale jelikož se zkracuje doba ohřevu, tak především vaše peníze. Výjimečné jsou také pro svou multifunkčnost, díky které je lze připojit ke dřezu, k vaně, k umyvadlu i ke sprše.

S průtokovým ohřívačem ETA o příkonu 5 000 W máte po instalaci teplou vodu okamžitě k dispozici. Hodí se nejen na chalupu, ale také na zahradu, do sklepa, zkrátka tam, kde potřebujete mít teplou vodu neustále k dispozici. Díky své velikosti navíc nezabere v prostoru takřka žádné místo. Spolu s ohřívačem lze rovněž objednat i ventilovou baterii ETA. Ta je vhodná pro všechny typy průtokových ohřívačů, tudíž nemusíte mít strach, že by právě na ten váš neseděla.

Na rozdíl od klasických plynových ohřívačů vám nehrozí žádné nebezpečí z úniku jedovatých látek a můžete tak s klidným srdcem ulehnout do peřin.

Ušetřete se zbytečného chození pro teplou vodu a nainstalujte si ohřívač přesně tam, kde ho potřebujete.