Napařovací žehličky

S napařovacími žehličkami ETA získá jindy nudné a těžkopádné žehlení na nebývalé lehkosti. Díky zvýšenému příkonu, který u některých modelů dosahuje až 3000 W, nemusíte ztrácet čas čekáním na zahřátí žehličky. Povrchová úprava Eloxium premium pak zajistí absolutní nepřilnavost žehlicí plochy a vynikající skluz po každé látce. Funkce, jako je optimální rozložení teploty, její snadná regulace a nastavitelná intenzita páry, vám umožní žehlit jakoukoli tkaninu bez obav z možného poškození.

Nad horou nevyžehleného prádla vám pomůže zvítězit odlehčená žehlička ETA Victory, která se pyšní elegantním designem a ergonomicky tvarovanou rukojetí. Ke špičkám v kategorii napařovacích žehliček se pak řadí extra výkonná žehlička ETA SuperSteam, která je vhodná i pro vertikální napařování látek. Technologie ANTI CALC, kterou žehličky ETA disponují, navíc zabraňuje tvorbě vodního kamene – životnost žehliček je tak několikanásobně vyšší.

Prvotřídní žehličky ETA s prodlouženou zárukou vám usnadní žehlení i starosti s jejich údržbou. Dopřejte si nového pomocníka, který vašim oblíbeným outfitům poskytne tu nejlepší možnou péči.

Příkon
Parní ráz
Variabilní pára až