Krásné vlasy po celý rok? Fenité ví, jak na to

Základem všech krásných účesů jsou vždy zdravé vlasy. Dopřejte jim proto péči, kterou si zaslouží. Pořiďte si pomocníky nejen na léto, kteří se postarají o to, aby byly vaše vlasy v kondici po horské túře i koupání u jezera. V létě se nebojte přidat kondicionér a sáhněte také po dobrém fénu, který vlasy nevysuší a nebude je zbytečně vystavovat vysokým teplotám.

Fén, který pečuje

Ne všechny fény jsou stejné. ETA letos v létě představila novinku ETA Fenité Exclusive, který má inteligentní řízení teploty a je vybaven speciální nanotechnologií pro zvlhčování vlasů. Díky tomu vláhu uzamkne uvnitř vlasů a zajistí jeho výživu i ve chvílích, kdy je váš účes vystaven přímému slunci nebo slané mořské vodě. K ochraně vlasů používá hned několik technologií, mezi nimi třeba střídání studeného a teplého vzduchu, které předchází poškození povrchu vlasů.

Vychytávky nejen na dovolenou

ETA v řadě Fenité přináší také několik vychytávek, které se budou hodit nejen na letní dovolenou. Mezi nimi je horkovzdušný kartáč Fenité, který se používá na mírně vlhké vlasy. Díky proudění horkého vzduchu vlasy vysouší a dodává jim extra velký objem. Zároveň vlasy také ionizuje, takže se vám nebudou krepatět a elektrizovat.

Novinkou je také žehlicí kartáč vlasů Fenité, který je praktickým pomocníkem. Vlasy upraví, ionizuje a pečuje o ně. Pro ty, kdo dávají přednost klasickému žehlení vlasů tu jsou pak dvě nové žehličky – infrared Fenité a cestovní bezkabelová žehlička Fenité.

Krásně rovné vlasy a zdravé vlasy zajistí nová infrared technologie žehličky Fenité, která proniká přímo do vlasu a uzamyká v nich vlhkost, aby zůstaly hydratované a chráněné před poškozením.

Až vyrazíte na cesty, určitě si přibalte bezkabelovou cestovní žehličku Fenité s odpruženým keramickým povrchem. Díky akumulátoru je nabitá za dvě hodiny a vydrží žehlit až 45 minut. Je sice bezkabelová, ale do kabelky se krásně vejde.

Otestováno létem

Nové modely řady Eta Fenité Exclusive právě teď testují Česká Miss Nikola Uhlířová, bloggerka Petra Vančurová (petralovelyhair) nebo modelky Kristýna Svobodová a Jana Okáčová. Horké léto totiž dává vlasům pořádně zabrat, takže uvítaly chytré pomocníky, které o vlasy pečují šetrně a nejnovějšími technologiemi. 

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995