Fén ETA Fenité Exclusive 9320 90000, bílý

Kód produktu: ETA932090000
Novinka
Revoluční fén s výkonným digitálním motorem a inteligentními technologiemi pro exkluzivní péči a perfektní styling vlasů.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Věříte, že jsou všechny fény stejné? Tak to vás vysoušeč vlasů ETA Fenité Exclusive rychle vyvede z omylu. Pod elegantním designem, který zaujme už na první pohled, skrývá precizní provedení a revoluční technologie, s nimiž okamžitě ucítíte i uvidíte rozdíl.

Profesionální kvalita fénu ETA Fenité Exclusive je vetkaná v každém jeho detailu. Přelomová je už samotná konstrukce vysoušeče, která je navržena tak, aby maximalizovala efektivitu foukání a dopřála vlasům tu nejlepší možnou péči.

Péče jako v luxusním salonu

Inteligentní řízení teploty OPTI-HEAT CONTROL poskytne vlasům optimální teplotu v závislosti na způsobu používání fénu. Speciální nanotechnologie zvlhčování vlasů NanoMoisture&Care přitom uzamkne vláhu uvnitř vlasu, a tím zajistí jeho pružnost a „šťavnatost“.

Třešničkou na dortu je silná ionizace, která zajistí neuvěřitelně jemné, vyživené a lesklé vlasy – přesně takové, kterých se nemůžete nabažit po návštěvě luxusního kadeřnického salonu.

Prolistujte si přehlednou brožurku ETA Fenité a nechte se vtáhnout do světa exklusivní péčePerfektní výsledek na počkání

Vysoušeč vlasů ETA Fenité Exclusive vždy přispěchá s exkluzivní péčí šitou na míru vaší jedinečnosti. Pomocí tří nezávislých spínačů pro volbu teploty a proudění vzduchu si můžete nastavit přesně takovou kombinaci, která vašim vlasům prospívá. Na výběr máte nejen ze tří stupňů teploty, ale i ze tří rychlostí proudění vzduchu. Nechybí ani funkce studeného vzduchu, který výsledný účes zpevní a zafixuje.

K ochraně vlasů před působením vysokých teplot slouží funkce střídání studeného a teplého vzduchu. Ta pomáhá předcházet poškození povrchu vlasů, které tak lépe odráží světlo, a tím jim propůjčuje vytoužený lesk.

Díky extrémně výkonnému digitálnímu motoru TURBO BOOSTER, který se pyšní až o 30 % vyšší účinností, budou vaše vlasy vysušené během několika okamžiků. Motor navíc vyniká dlouhou životností a nevídanou odolností.

Pomocník, se kterým vám to bude klapat

KLAP! Přesně tak jednoduchá a rychlá je výměna příslušenství pomocí unikátního magnetického systému. Pouhým cvaknutím pohodlně nasadíte difuzér pro zvětšení objemu vlasů nebo jeden ze dvou koncentrátorů proudu vzduchu, se kterými snadno dosáhnete přesně takových výsledků, jaké jste si vysnily.

Používání tohoto fénu si prostě okamžitě zamilujete. Je velmi lehký a díky tepelně izolovanému plášti i nástavcům se nemusíte obávat nechtěného popálení. Patentovaná technologie SILENT POWER navíc zajistí znatelně tišší chod a jemnější, lidskému uchu příjemnější zvuk. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je pak zárukou pohodlné manipulace.

Prodloužená záruka

Záruku na motor fénu ETA Fenité Exclusive vám zdarma prodloužíme na 10 let – stačí vyplnit registrační formulář. Bezplatnou službu Prodlužka záruky si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Ionizátor Ano
  • Počet rychlostí 3
  • Počet teplot 3
  • Studený vzduch Ano
  • Typ fénu standardní fén
  • Difuzér Ano
  • Délka přívodního kabelu 2 m
  • Max. příkon 1800 W
  • Koncentrátor vzduchu Ano
  • Duální napětí na cesty (115 V / 230 V) Ne

Ke stažení

Vida