Grily

Dopřejte si pravou letní grilovačku v jakémkoliv ročním období. Elektrické grily ETA vám pomohou s přípravou zdravých pokrmů i chutného pohoštění pro vaše nejbližší. Vnitřní desky jsou vyrobeny z nepřilnavého materiálu, který zabraňuje připalování. Grilovat tak můžete i bez přidaného tuku. Desky jsou navíc odnímatelné, a tak se nemusíte namáhat při jejich čištění – jednoduše je umístěte do myčky nádobí.

Vybrat si můžete hned z několika druhů grilů. Chcete mít o všech dobrotách dokonalý přehled a zároveň zbytečně neztrácet čas? Vsaďte na grilování na dvou úrovních s grilem ETA Raclet. Všechny jeho vnější části jsou izolovány, a tak je jeho provoz bezpečný, i když se kolem ochomýtají děti nebo čtyřnozí mazlíčci. Na každé ze sedmi malých pánviček se navíc může grilovat jiná dobrota – spokojená tak bude celá rodina. Pokud však dáváte přednost grilování na kameni, je pro vás skvělou volbou gril ETA Vital. Klasický stolní gril se dvěma výměnnými deskami – litinovou a kamennou  spolehlivě dodá vašim jídlům nádech léta.

Exkluzivními novinkami pak jsou kontaktní grily ETA Torreo a ETA Party Chef se silným výkonem a opravdu rozmanitým využitím. Elegantní model Torreo navíc disponuje vyjímatelnou teplotní sondou, která pohlídá optimální teplotu uvnitř grilovaného pokrmu.

Udělejte si léto kdykoli a kdekoli a grilujte s exkluzivními grily ETA bez ohledu na počasí.