Váha osobní ETA Vital Trainer 7780 90000

Kód produktu: ETA778090000
Novinka
Analytická osobní váha ETA Vital Trainer se smart aplikací Vital Body, která zaznamenává a vyhodnocuje vývoj základní tělěsných charakteristik.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Celý produkt

Popis:

Analytická osobní váha se Smart aplikací

Analytická osobní váha ETA Vital Trainer vám bude nepostradatelným parťákem, zejména pokud chcete mít svou formu pod kontrolou. Díky unikátní smart aplikaci totiž pomáhá sledovat, pravidelně zaznamenávat a vyhodnocovat vývoj základních tělesných charakteristik. Hmotnost zobrazuje s přesností na 100 g a bez obav ji mohou používat všichni, jejichž váha nepřesahuje 180 kg / 396 lb / 28 st. Skleněná vážicí plocha o tloušťce 6 mm je dostatečně pevná a zároveň se snadno udržuje – stačí ji otřít hadříkem. Tělesná analýza pak probíhá na základě 5 parametrů, konkrétně se jedná o výšku, hmotnost, věk, pohlaví a biologický odpor.

Naměřené hodnoty bílé na černém

Váha ETA Vital Trainer vás nebude dlouho napínat. Váží ihned, bez nutnosti našlapávání či jiné manipulace – stačí se na ni jen postavit. Naměřená data, jejichž přesnost zajišťuje moderní ITO technologie, se vám přehledně zobrazí na LCD displeji a po zvážení se váha automaticky vypne.

Aby vám váha dlouho sloužila, disponuje několika ochrannými opatřeními – patří mezi ně zabudovaný indikátor přetížení i indikátor slabé baterie. Váha funguje na 4 baterie AAA (ty jsou součástí balení) a rozumět si bude i s vaším mobilním telefonem. Je kompatibilní s operačními systémy Android 4.4 (a novější) i iPhone4S a iOS 8.0 (a novější). Naměřená data přenese do aplikace VITAL BODY v mobilu či tabletu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth (4.0).

Speciální aplikace VITAL BODY pro chytrá zařízení

Po spárování váhy s mobilním zařízením vás aplikace Vital Body zahrne cennými informacemi, které vám napoví, v jaké kondici se zrovna nacházíte. Aplikace naměřená data zobrazuje, analyzuje a shromažďuje. Můžete tak sledovat svůj metabolický věk, viscerální tuk, tělesný tuk, procento vody v těle, množství svalové i kosterní hmoty. Aplikace také doporučuje minimální kalorický příjem a vyhodnocuje BMI. Zvolit si můžete z různých jednotek hmotnosti (kg/lb/st:lb) a výšky (cm).

Váha ETA Vital Trainer je schopná zaznamenat až 10 osob. U každého jednotlivce lze vložit pohlaví, věk, výšku, jméno, vlastní fotografii i požadovanou cílovou hmotnost. Mimo jiné zobrazuje rozdíl mezi aktuální a poslední zváženou hodnotou.

Zdravou hmotnost nebere na lehkou váhu

Stanovte si svůj cíl a sledujte, jak se vám daří. Stačí jenom zadat, jaké hmotnosti byste chtěli dosáhnout a zvolit příslušné časové období. V aplikaci pak můžete sledovat své pokroky, a to včetně grafického znázornění, které vám značně usnadní orientaci v naměřených hodnotách.

Funkce sportovní režim vám také navrhne sportovní aktivity, díky kterým můžete výsledků dosáhnout rychleji a efektivněji.

Aplikace je určena výhradně pro Android a iOS (lze zdarma stáhnout z Apple Store / Google Play).

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky (týká se celého přístroje). Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE .

Technické parametry:

  • Přesnost vážení 100 g
  • Ukazatel digitální
  • Typ baterie AAA
  • Nosnost 180 kg
  • Počet paměťových míst 10
  • Měření a analýza hmotnosti
  • Indikace vybitých baterií Ano
  • Baterie součástí balení Ano
  • Počet baterií 4
  • SMART Ano

Ke stažení