Stolní mixér ETA Vital Blend Vaco 4100 90000, černá barva / bílá barva

Kód produktu: ETA410090000
Vakuový stolní mixér ETA Vital Blend Vaco s příkonem 1500 W, lahví o objemu 0,6 l, mixovací nádobou o objemu 1,3 l a rychlostí až 32000 za ot./min.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Vysokorychlostní vakuový mixér ETA Vital Blend Vaco o příkonu 1500 W dokáže rozsekat a rozmixovat suroviny na ještě jemnější konzistenci, než je u běžných mixérů zvykem. Díky funkci vakuování si navíc výsledné pokrmy zachovají maximum vitamínů a živin. Vaše smoothie, pyré či přesnídávky tak budou s tímto praktickým pomocníkem ještě výživnější.

Výkonný silák s citem pro vitamíny

Čím je mixér ETA Vital Blend Vaco tak unikátní? Jak už jeho název napovídá, mixér disponuje funkcí mixování ve vakuu a zvládá i samostatné vakuování nebo mixování s možností individuálního nastavení dle potřeby. Viditelný rozdíl zaznamenáte pouhým okem – mixování bez přístupu vzduchu totiž eliminuje nežádoucí pěnu, a protože zároveň snižuje a zpomaluje oxidaci, výsledný pokrm či nápoj si zachová svěží barvy, na které se vám budou sbíhat sliny.

Změnu však pocítí i vaše tělo. Díky vakuu zůstávají suroviny déle svěží a čerstvé a lépe si udrží svou nutriční hodnotu. Vitamíny a další cenné látky, kterými je čerstvé ovoce a zelenina před zpracováním nabitá, dokáže mixér Vital Blend Vaco i po rozmixování ochránit před znehodnocením, k němuž jinak po styku se vzduchem nevyhnutelně dochází.

Unikátní spojení síly a jemnosti se ukrývá ve stabilním kovovém těle, které eliminuje vibrace. Tlak v nádobě je kontrolován elektronicky pomocí technologie EPC (elektronická kontrola tlaku v nádobě).

Fresh jídla plná živin

Při mixování s odsátým vzduchem nedochází kromě znehodnocování cenných živin ani k separaci dužiny a tekutiny – výsledkem je velmi jemná konzistence a lahodná chuť. Vaše smoothie tak povýší nejen, co se výživnosti týká, ale i po estetické stránce.

Dovednosti stolního mixéru Vital Blend Vaco však rozhodně nekončí jen u přípravy výživných smoothie – zvládá mixovat, sekat, drtit i míchat. Je tedy vhodný pro přípravu studených i horkých pokrmů a nápojů (až do teploty 80 °C), jako jsou koktejly, omáčky, polévky i přesnídávky a pyré. Zamilují si ho tak nejen milovníci RAW stravy, ale i rodiče malých dětí a také všichni, kteří se při vaření spokojí jen s naprosto precizními výsledky.

Vzduch má přístup zakázán

Mixér ETA Vital Blend Vaco vám nabídne hned 3 přednastavené programy:

 • SMOOTHIE – univerzální program pro mixování ve vakuu
 • SILENT– univerzální program pro přípravu různých nápojů a pokrmů (výsledná konzistence je o něco hrubší než u programu smoothie)
 • VACUUM – zajistí samostatné vakuování

Disponuje možností manuální regulace otáček – výkon můžete pohodlně a plynule regulovat velkým otočným kolečkem v rozsahu okolo 3000–32000 otáček za minutu nebo využít funkci PULSE, která zajistí dokonalé promísení celého obsahu nádoby. Ovládání mixéru je tak velmi snadné a intuitivní. O rychlé zpracování surovin do velmi jemné konzistence se postará kvalitní titanový šestiramenný nůž BlendeX Aero.

Mixovací nádoba o objemu 1,3 litru je vyrobena z vysoce odolného Tritanu, jenž neabsorbuje vůni, chuť ani barvy, a zároveň do potravin neuvolňuje škodlivé látky v podobě nežádoucího Bisfenolu A (BPA). Jako součást balení obdržíte i plastovou láhev z Tritanu bez BPA o objemu 0,6 l, která slouží k uchování výsledného pokrmu či nápoje bez přístupu vzduchu. Své smoothie či koktejl, ale například i kousky nakrájeného ovoce, si v ní tak můžete pohodlně odnést třeba do práce.

Speciální kryt mixéru výrazně snižuje hladinu hluku. Provoz a vakouvání je navíc doprovázeno světelnou signalizací. Příprava pokrmů a nápojů je díky vysokému výkonu velmi rychlá – závisí na množství, druhu a kvalitě použitých surovin, běžně se však pohybuje jen v desítkách sekund. Samotné vakuování pak mixér zvládne zhruba za 20-45 vteřin v závislosti na tom, jak je nádoba či láhev plná.

Prodlužka záruky

Na motor mixéru ETA Vital Blend se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na motor mixéru prodlouží na 5 let. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE.

Technické parametry:

 • Objem hlavní nádoby 1.3 l
 • Pulzní spínač Ano
 • Plynulá regulace Ano
 • Funkce, příslušenství mixování
 • Funkce, příslušenství mixování horkých surovin
 • Funkce, příslušenství vakuování
 • Materiál nádoby Tritan
 • Příkon mixéru 1500 W

Ke stažení