Aroma difuzér ETA Sento 2634 90000,

Kód produktu: ETA263490000
Aroma difuzér ve skleněném provedení v kombinaci s bambusovým dřevem. Ultrazvuková technologie rozprašování, výdrž až 8 hodin a barevné podsvícení.

Popis:

Máte pocit, že není vzduch ve vašem pokoji či bytě zrovna ideální? Aroma difuzér ETA Sento jej pomocí ultrazvukové technologie rozprašování zvlhčí a zároveň provoní.

Proměňte nepříjemný vzduch v lehké pohlazení

Tento tichý a drobný pomocník pomáhá vzduch nejen zvlhčit, ale umí jej také příjemně provonět. V kombinaci s vhodným aroma olejem tak k uvolnění ucpaných dýchacích cest přispěje hned dvakrát. Vůně přírodního esenciálního oleje ale může být i relaxační nebo prostě podle vašeho gusta – aroma difuzér ETA Sento tak hravě zastoupí všechny chemické osvěžovače vzduchu.

Aroma difuzér ETA Sento je připraven až na 8 hodin nepřetržitého provozu, který je doprovázen měnícím se barevným podsvícením. Plní tak i funkci dekoračního prvku. Díky skleněnému provedení v kombinaci s bambusovým dřevem navíc působí luxusně, ale zároveň velmi vkusně.

Je vhodný zejména do místnosti o rozloze až 20 m2, na kterou jeho zásobník o objemu 100 ml hravě vystačí. Když se zásoba vody vyčerpá, difuzér se automaticky vypne, a vy se tedy nemusíte obávat žádného nebezpečí.

Široký sortiment péče o vzduch

Vyberte si z široké nabídky čističek vzduchu, aroma difuzérů a zvlhčovačů vzduchu, které se postarají o zdravější a voňavější domácí ovzduší.

Technické parametry:

  • Objem zásobníku na vodu 0.1 l
  • Osvětlení Ano
  • Napájení difuzéru síťové
  • Doporučená velikost místnosti 20 m2

Ke stažení