ETA míří na festival Life! Nabídne kuchařskou show, péči stylistů i představení novinek přímo v akci

 

Letošní ročník festivalu sportu, tance a zábavy Life! se blíží a ETA na něm nebude chybět. Návštěvníci se mohou těšit na představení novinek, kuchařskou show, péči profesionálních stylistů i soutěže o hodnotné ceny. Akce se uskuteční 8.–10. listopadu na brněnském výstavišti.

Datart Life!

Festival Life! už tradičně láká nejen na nejžhavější novinky, ale i na nevšední zážitky pro celou rodinu. Generálním partnerem letošního ročníku se stal přední český prodejce elektroniky Datart, jehož jméno nese i sektor věnovaný elektronice. Datart Life! tak bude v halách G1 a G2 hostit zhruba stovku vystavovatelů renomovaných značek, mezi nimiž má ETA své čestné místo.

Víkendové vaření, úklid i péče o zevnějšek v rukou profesionálů

Stánek ETA vévodící hale G1 ožije bohatým programem. Milovníky dobrého jídla nadchne kuchařská show šéfkuchaře Davida Valíčka z ostravského Food Atelieru, která v sobotu a v neděli provoní celý pavilon. Chytré řešení pro úklid domácnosti pak nabídnou robotické vysavače ETA, které v zátěžovém testu přímo na místě předvedou, co dokážou.

Ti, kteří víkend tráví raději odpočinkem než domácími pracemi, jistě uvítají pozvání na kávu od nového automatického kávovaru ETA Nero nebo péči z rukou profesionálního vizážisty Pavla Kortana a kadeřníka Adama Ondrušky, kteří v sobotu a v neděli představí produkty ETA Fenité a Valera přímo v akci.

Pavel Kortan - Eta Fenité

Festivalový víkend nabídne také několik soutěží o hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit na oblíbené kuchyňské pomocníky ETA včetně legendární Pečenky, ale i na automatický kávovar Nero či sonické čisticí kartáčky na pleť ETA Fenité, které jsou čerstvými novinkami této sezóny.

Kde je ETA, tam je doma

Zábava, inspirace, pohodová atmosféra, léty prověřené produkty i nejžhavější novinky – ETA návštěvníkům nabídne vše, pro co se již tolik let těší oblibě českých spotřebitelů. Zatímco hýčkání pravděpodobně zaujme spíše ženy, kuchařská show s ochutnávkou i představení novinek zaručeně přitáhne také zvědavé oči pánů.

David Valíček - kuchařská show ETA

 

Nedaleko stánku ETA bude k dispozici také veselý dětský koutek s akreditovaným personálem. Vedle něj návštěvníci najdou autodráhu s elektrickými autíčky pro děti.

Předvánoční nákupy za exkluzivní ceny

Festival kromě příjemně stráveného času nabídne také inspiraci na vánoční dárky. Pro návštěvníky festivalu je navíc připravena exkluzivní cena, za kterou si mohou produkty, které jim během víkendu učarují, rovnou pořídit. Vybrané produkty za mimořádné ceny budou k dispozici přímo na festivalu nebo k vyzvednutí v prodejnách Datart.

Všechny produkty budou v nabídce za sníženou cenu, a to až o dvacet procent. Zboží si návštěvníci mohou online objednat na prodejním místě přímo na festivalu a třeba hned cestou domů z veletrhu vyzvednout na kterékoliv z prodejen Datart. Zboží pro ně bude připravené k odběru do šedesáti minut na jakékoliv prodejně v České republice,“ říká Eva Kočicová, mluvčí společnosti Datart.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995