Sušička ovoce ETA Freya 5301 90000, černá/nerez

Kód produktu: ETA530190000
Sušička potravin s nastavitelnou teplotou v rozsahu 40–70 °C, s příkonem 245 W, 5 sušících sít nad sebou a BPA FREE plast

Popis:

Objevte kouzlo sušení potravin s ETA FREYA

Nemáte místo v mrazáku, a přesto si chcete uchovat potraviny plné vitamínů? Zdravým způsobem konzervace potravin je sušení pomocí teplého vzduchu, kterým vaše zásoby ztratí na objemu, ale ne na chuti a nutriční hodnotě.

Všechny plasty, které na sušičce ETA Freya najdete, jsou BPA FREE. Můžete si tak být jistí, že je vaše jídlo zpracováváno bezpečně a v souladu se zdravím.

V sušičce potravin ETA FREYA můžete sušit ovoce, zeleninu, houby, ryby, maso (jerky) a bylinky. Její součástí je 5 sušicích sít. Podle potřeby a v závislosti na množství a druhu potravin pak můžete volit počet sušicích sít a současně jejich vzájemnou vzdálenost v rozsahu 15–25 mm. Balení obsahuje také speciální síto na bylinky.

Sušicí síta jsou čirá, a tak usnadňují kontrolu procesu sušení. Teplotu sušení můžete nastavit v rozsahu 40–70 °C.

Tichý a bezpečný provoz

Chod sušičky je velmi tichý. Protože je sušička ETA FREYA vybavená ochranou proti přehřátí, můžete ji bez obav nechat zapnutou celou noc.

Snadné sestavení a jednoduchá obsluha

Sušičku ETA FREYA rychle sestavíte, snadno se ovládá a jednoduše se udržuje. Délka napájecího kabelu je 0,9 m. Příkon přístroje je 245 W. Sušicí síta je v případě potřeby možné dokoupit.

FREYA má navíc praktický tvar a díky elegantnímu černo-stříbrnému provedení se hodí do každé kuchyně.

Technické parametry:

  • Regulace teploty Ano
  • Počet sušících plátů 5
  • Otáčející se sušící pláty Ne
  • Příkon sušičky ovoce 245 W
  • Timer/Časovač Ne

Ke stažení