Ponorný mixér ETA Dritto 3061 90000, bílý

Kód produktu: ETA306190000
Tyčový mixér v elegantním plastovém provedení s výkonným DC motorem s příkonem 800 W.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Tyčový mixér ETA DRITTO vám usnadní každodenní práci v kuchyni, ať už potřebujete pohotově mixovat, bez námahy šlehat nebo něco rychle nasekat nadrobno. Tyčový mixér DRITTO je elegantní pomocník v plastovém provedení s výkonným DC motorem o příkonu 800 W, který vás nenechá ve štychu při přípravě koktejlu, krémové omáčky, ani lahodného moučníku s dokonale našlehaným krémem.

Pohodlná obsluha i provoz

Ergonomická rukojeť je vyrobena z velmi příjemného „soft touch“ materiálu, který zajistí pohodlnou obsluhu. Mixér také disponuje světelnou signalizací provozu, praktickým poutkem na zavěšení a skvělou technologií EasySpeed, která umožňuje snadné nastavení optimální rychlosti přesně podle vaší potřeby.

Díky zamykacímu systému FastLock tyčový mixér velmi snadno sestavíte a stejně snadno jej i rozložíte. Údržba je také velmi jednoduchá.

Příslušenství

K tyčovému mixéru DRITTO obdržíte šlehací nástavec se šlehací metlou a převodovkou pro zajištění optimálních otáček, sekáček (650 ml) s ostrým srpovitým nožem a protiskluzovou gumovou podložkou, která zajistí stabilitu na kuchyňské desce. Vítaným pomocníkem je také pracovní nádoba o objemu 1000 ml s držadlem a víkem pro snadné přenášení. Délka napájecího kabelu 1,3 m.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruky 3 roky na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Technické parametry:

  • Pulzní spínač Ne
  • Plynulá regulace Ano
  • Funkce, příslušenství šlehání
  • Funkce, příslušenství sekací nástavec (chopper)
  • Funkce, příslušenství mixovací nádoba
  • Funkce, příslušenství mixování
  • Příkon ponorného mixéru 800 W

Ke stažení