Chytrá váha s unikátní aplikací pomůže dosáhnout vysněné formy

 

Sortiment značky ETA v oblasti péče o zdraví a tělo drží krok s nejnovějšími trendy. Chytré osobní váhy ETA nejen váží, ale i analyzují. Pomocí smart aplikace navíc vyhodnocují pokroky a poskytují cenné rady, jak dosáhnout stanovených cílů. Unikátní aplikace Vital Body Plus, kterou je nově opatřena chytrá váha ETA Vital Body, vás svými funkcemi jednoduše nepřestane překvapovat, podporovat a motivovat.

Digitální váha ETA Vital Body se na první pohled jeví poměrně nenápadně. S přehledem splňuje vše, co uživatel od běžné váhy očekává – disponuje maximální kapacitou 180 kg, váží s přesností na 100 g a je opatřena odolnou skleněnou vážicí plochou s funkcí automatického zapnutí i vypnutí. Nabízí však mnohem víc…

Chytrá váha ETA Vital Body s aplikací

V kombinaci s funkcí tělesné analýzy a unikátní smart aplikací Vital Body Plus se stává osobním trenérem do kapsy a praktickým elektronickým deníčkem pro zaznamenávání a vyhodnocování pokroků. Analýza probíhá na základě pěti tělesných parametrů (výška, váha, věk, pohlaví a biologický odpor) a výsledkem je více než 18 naměřených údajů.

SE SMART APLIKACÍ MÁTE VEŠKERÉ INFORMACE V KAPSE

Pomocí bezdrátové technologie se naměřená data přenesou do aplikace v mobilním telefonu či tabletu, která pak pomáhá sledovat, pravidelně zaznamenávat a vyhodnocovat vývoj základních tělesných charakteristik. Uživatel tak má dokonalý přehled o tom, jak pokročil v cestě za svými cíli, nebo jak se naměřené hodnoty oproti předešlému měření změnily.

Aplikace po spárování s váhou zobrazuje, analyzuje, komentuje a ukládá naměřená data, a to až pro osm různých osob. Rozpoznává přitom více než 18 různých tělesných charakteristik (například tělesný tuk, podkožní tuk, viscerální tuk, množství vody v těle, podíl svaloviny, stupeň obezity, BMI, hodnotu minimálního kalorického příjmu a další). Pomocí přehledných grafů umožňuje sledovat pokroky v čase, a navíc ji lze snadno spárovat s chytrými aplikacemi dalších zařízení – například oblíbených chytrých hodinek. Kromě toho poskytuje cenné teoretické informace a rady, které jsou přehledně řazeny v sekci otázek a odpovědí přímo v aplikaci.

Aplikace Vital Body Plus kompatibilní s operačním systémem Android 4.4 (a novější), iPhone4S a iOS 8.0 (a novější) je ke stažení zdarma a nabízí více než 15 jazykových mutací.

Nová aplikace prozatím funguje výhradně ve spojení s váhami ETA Vital Body dostupnými od prosince 2019. Neusínáme však na vavřínech – aktualizace aplikace se brzy dočká také chytrá váha ETA Vital Trainer.

Chytrá váha ETA Vital Body se smart aplikací

Analytická váha Vital Body ETA678090000 | Cena: 1199 Kč

Chytrou váhu ETA Vital Body se smart aplikací si můžete prohlédnout a zakoupit na e-shopu ETA, ve více než 30 značkových prodejnách ETA po celé České republice a u vybraných obchodních partnerů.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995