Vysávání bez namáhání: Tipy ptáka Loskutáka představí pomocníky ETA pro perfektně čistou podlahu

 

Už vás nebaví šlapat po drobcích a zaprášené podlaze? Obzvlášť v létě, kdy doma chodíme bosí ještě častěji, přijdou vhod praktičtí pomocníci, kteří udrží podlahu perfektně čistou (téměř) bez námahy. Rádi byste je poznali blíž? Pak si nenechte ujít sobotní díl pořadu Tipy ptáka Loskutáka!

Vysavače ETA v pořadu Tipy ptáka Loskutáka

V informacemi nabitém vysílání vás čeká spousta rad a tipů, na co se při výběru vysavače zaměřit a jak při úklidu šetřit energii i čas, který pak můžete věnovat letním radovánkám u vody, práci na zahradě nebo zaslouženému odpočinku.

Robot nebo tyčák? Nejlepší jsou jako tým

Při výběru vysavače hrají roli především vaše očekávání. Pro rychlý a efektivní úklid sáhněte po tyčovém vysavači ETA Moneto Aqua Plus, který díky speciálnímu nástavci a systému CLICK & CLEAN vysává a zároveň i vytírá. Milovníky nejmodernějších technologií pak nadchne nový tyčový vysavač ETA Magic X-treme se špičkovým systémem filtrace a digitálním motorem pro extra silný sací výkon. Poslouží také jako praktický ruční vysavač, který díky velkému množství nástavců polapí prach a špínu ve všech koutech a skulinách.

Robotické vysavače ETA Falco a ETA Raggio pak nabízí kompletní úklidový servis. Oba se pyšní spolehlivou navigací – model Falco gyroskopickou, Raggio laserovou – stejně jako pokročilými funkcemi, které uspokojí i velmi náročné uživatele. Robotický vysavač ETA Raggio je navíc vybaven smart aplikací do vašeho mobilního telefonu, a tak ho můžete úkolovat i na dálku – třeba z kanceláře nebo koupaliště.

Zvolit tedy tyčový, nebo robotický? Nejlépe vám poslouží dohromady, tvoří totiž skvělý tým. Robot se průběžně stará o úklid velkých podlahových ploch, zatímco tyčový vysavač je vždy připraven zakročit v případě nečekaného přívalu drobků nebo našlapaného písku.

Chcete vědět víc? Pokud vás zajímá, co je floating brush a jak můžete uklízet pohybem prstu po obrazovce vašeho mobilního telefonu, nezapomeňte si v sobotu 30. 5. ve 14:10 naladit TV Nova a s ní i pořad Tipy ptáka Loskutáka.

Robotické, tyčové i další vysavače ETA zakoupíte v e-shopu ETA, ve značkových prodejnách ETA a u vybraných obchodních partnerů.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995