Veselé Vánoce do dětských domovů – ETA rozdala dárky přes organizaci BraveBear

MP3 přehrávače, radiomagnetofony, tablety, DVD přehrávače nebo vybavení do kuchyně. Výrobky privátních značek GoGen, Gallet a Hyundai darovala ETA do dětských domovů v Olomouckém kraji. Pomohla jí s tím organizace Brave Bear. 

Elektronika a spotřebiče privátních značek ETA letos poputují do dětských domovů v Olomouckém kraji.  Do Jeseníku, Litovle, na Plumlov, do Prostějova nebo do Přerova ETA darovala nejen elektroniku pro děti, ale také spotřebiče a vybavení, které v zařízeních často chybí nebo dosluhují. Mezi nimi třeba pračky, ledničky, varné konvice, vařiče nebo zvlhčovače vzduchu. 

Když nás Brave Bear oslovili, samozřejmě jsme na spolupráci kývli,“ říká Eva Hubíková z ETA. „Jsme moc rádi, že můžeme udělat alespoň malou radost dětem, které Vánoce tráví v dětském domově, a zároveň taky trochu ulehčit práci lidem, kteří se o ně starají.

U dětských domovů od Jeseníků až po Hanou zjišťovala organizace Brave Bear, co jim v provozu nejvíc chybí nebo co by dětským zařízením ulehčilo práci. Na seznamech toho, co opravdu potřebují se tak objevovaly vařiče, ledničky nebo pračky, stejně jako dárečky pro děti. Do Jeseníku tak například putovaly přehrávače a rádia, které děti najdou pod stromečkem. 

Olomoucká neziskovka Brave Bear pomáhá dětem nejen v domovech, ale taky v klokáncích nebo na onkologických odděleních nemocnic. Kromě materiální a finanční podpory se Brave Bear snaží také udělat dětem úplně obyčejnou radost. Vozí je na výlety, pořádají dětské dny nebo je s dárečky chodí navštěvovat u lůžek, na kterých malí pacienti tráví spoustu času. 

Jsme rádi, že tu jsou i malé organizace, jako je Brave Bear, které za dětmi jezdí a osobně se znají,“ doplňuje ještě Eva Hubíková. „Za ETU můžu říct, že máme velkou radost, že právě naše výrobky pomáhají dobré věci.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995