Úklid nikdy nebyl jednodušší: s vysavači ETA Supersonic a ETA Fortis je to hračka

Vzpomínáte si na těžké hlučné mechanické vysavače, se kterými se jen velmi obtížně manipuluje a při delším používání z nich bolí záda? Případně máte ještě takový doma? Vyzkoušejte revoluci ve světě vysavačů s ETA Supersonic a ETA Fortis. Díky jejich nízké hmotnosti je ovládání lehké jako pírko a vysávání jde jako po másle i bez hluku.

ETA Fortis je ideální volbou pro milovníky tvrdých podlah. S pečlivostí se postará o dlažbu, dřevěné parkety i vinylové podlahy. Výkonný Fortis hravě zvládne kromě vysávání jedním tahem zem také vytřít a rovnou i vysušit. Bez obav tak uklidí rozlité tekutiny a zvířecí chlupy, rotační kartáč se zase postará o hluboko usazené nečistoty a vodní filtrace zamezí úniku prachu do ovzduší. Fortis navíc zajistí dokonalou čistotu a dezinfekci domácnosti – pomocí UV světla dokáže zahubit až 99,9 % bakterií. Tyčový a ruční vysavač ETA Supersonic vás uchvátí jeho lehkostí a tichostí. Jako tyčový vysavač váží pouze 2,2 kg, v případě využití ručního vysávání dokonce jen 1,7 kg. Ergonomická rukojeť a spínač nepřetržitého chodu umožňuje velmi snadné vysávání bez zbytečné námahy. Se Supersonicem budete moci vesele uklízet kdekoliv budete chtít. Od tahání kabelů vás osvobodí kvalitní Li-ion akumulátor (21,6 V), který udrží Supersonic v provozu až na 40 minut. 


Jak co nejlépe a nejvhodněji využít vysavače a další užitečné tipy Vám v neděli ráno představí category manager Martin Jahoda v pořadu Polopatě na ČT1. 

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995