Udělejte radost své lásce (nejen) na Valentýna

 

Hledáte-li ten pravý valentýnský dárek, nahlédněte do sortimentu Eta Fenité & Swarovski. Celá kolekce je laděná do jemných, perleťově bílých barev a je inspirovaná ženskou krásou a něžností. Produkty ETA Fenité z kategorie péče o vlasy však ženu vašeho srdce potěší nejen decentním designem, ale i praktickými funkcemi, které dají její přirozené kráse ještě více vyniknout.

Úprava vlasů s pomocníky ETA Fenité je navíc skutečně jednoduchá a rychlá a její výsledky se blíží účesům od profesionálního kadeřníka. Kolekce čítá pět základních produktů vlasové techniky doplněných o stříbrný řetízek s čirým Swarovski krystalem ve tvaru srdce, který je dokonalým doplňkem ženské krásy.

ETA Fenité Swarovski

Kolekce Fenité & Swarovski

Fén ETA Fenité ETA532090010

Krásné a zdravé vlasy jsou snem mnoha žen, který se díky elegantnímu fénu ETA FENITÉ v bílém provedení stane skutečností. Díky moderní technologii je vysoušení vlasů nejen jednoduché a rychlé, funkce ionizace se navíc postará i o šetrnou péči. 

Fén ETA Fenité Swarovski

Žehlička na vlasy s napařováním ETA Fenité ETA333790010 

Žehličku na vlasy ETA FENITÉ v moderním perleťově bílém designu si každá žena oblíbí už na první pohled. Nejlepšími kamarádkami se pak stanou hned po prvním použití. Rychlé zahřátí destiček umožní začít s úpravou vlasů ve velmi krátké době, keramicko-turmalínový povrch destiček k vlasům perfektně přilne a zároveň k nim zůstává šetrný.

Žehlička na vlasy s napařováním ETA Fenité Swarovski

Kulma rotační ETA Fenité ETA632290010

Upravené vlasy několika tahy – horkovzdušný kartáč ETA FENITÉ s kulatým kartáčem o průměru 38 mm se postará o skvěle vypadající účes v extra krátkém čase. Nabízí dvě rychlosti proudění a tři stupně nastavení teploty vzduchu, a je tak šitý na míru všem typům vlasů.

Kulma rotační ETA Fenité Swarowski

Kulma foukací ETA Fenité ETA432290010

Ergonomický design horkovzdušného kartáče v perleťově bílém provedení skvěle padne do ruky a manipulace s ním je tak opravdu jednoduchá. Funkce ionizace eliminuje nežádoucí statickou elektřinu, a tak zajistí přirozeně lesklé a hebké vlasy.

Kulma foukací ETA Fenité Swarovski

Žehlička na vlasy ETA Fenité ETA733690010

Žehlící kartáč ETA Fenité se žehlícími trny je vybaven topnými tělesy pro rychlé zahřátí – po zapnutí je k použití připraven během pár minut.  Právě on je ideální pomocník pro dosažení dokonale rovných, ale stále přirozeně vypadajících vlasů. 

Žehlicí kartáč na vlasy ETA Fenité Swarovski


Kolekce Fenité & Swarovski je k zakoupení v prodejnách a e-shopu ETA a exkluzivně v prodejní síti Datart. 

ETA Fenité Swarovski

 

ETA Fenité Swarovski

 


O společnosti ETA, a. s. 
Tradiční česká značka ETA, která má na našem trhu své nezastupitelné místo, vybavuje domácnosti spotřebiči a přináší do nich radost a užitek více než 70 let. V současné době je jejím 100% vlastníkem skupina HP Tronic, která se stará o její rozvoj a expanzi na zahraniční trhy. 
Značka ETA sleduje trendy a tomu přizpůsobuje i design jejích výrobků, v žádném případě ale nenadřazuje design nad funkčnost. Při vývoji nových produktů je velký důraz kladen na ergonomii a nároky všech uživatelů. Ve svém aktivním portfoliu má více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových prodejen po celé České republice a u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995