Suché žehličky

Na rozdíl od současného trendu napařovacích žehliček, jsou klasické suché žehličky spíše pro milovníky retra. Vzorem pro jejich výrobu jsou původní žehličky, které se vyznačovaly typickým hranatým tvarem, přímými liniemi a výraznými barvami, které jsou inspirovány právě klasikou z počátků minulého století. Elegantní nerezová plocha si poradí s kterýmkoli materiálem a pohodlné otevřené držadlo zase napomáhá snadnější manipulaci. Tyto jedinečné kousky z dílny ETA, jsou oblíbené právě pro jednoduché zacházení a originální retro design.

Osvěžte si vzpomínky na dětství s tradiční retro žehličkou ETA. Její červeno-černé provedení v kombinaci s klasickým ostrým designem u vás vyvolá mírnou nostalgii, avšak žehlení se stane o to zábavnější. Regulace teploty a světelná signalizace zvoleného stupně, včetně bezpečnostní pojistky proti přehřátí, jsou samozřejmou záležitostí. S pomocí suché žehličky také bez problému upravíte poškozené skluznice lyží, či zaoblíte hrany nábytku potaženého laminátem.

Zavzpomínejte na časy, kdy žehlení obstarávala vaše maminka a objednejte si nesmrtelnou klasiku v podání retro žehličky ETA.

Příkon
Parní ráz
Variabilní pára až