Sonický kartáček na obličej: Profesionální péče o pleť z pohodlí domova

 

Společnost ETA a.s. se stále více zaměřuje na zdravý životní styl, a to nejen v kuchyni – rozšiřuje také nabídku výrobků z oblasti péče o zdraví a krásu. Portfolio produktů nově doplňuje kolekce sonických kartáčků na pleť Fenité, které zajistí mladistvější vzhled pleti a mají celkově pozitivní vliv na její zdraví.

SONICKÝ KARTÁČEK ETA FENITÉ PRO ZDRAVĚJŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ PLEŤ

Sonický kartáček na pleť ETA

Sonický kartáček na pleť ETA

Jak ušetřit čas a úsilí při pravidelné péči o pleť a dosáhnout přitom ještě lepších výsledků? Pokud vám chybí univerzální pomocník, který nahradí odličovač, rozjasňující masku i peeling, je nejvyšší čas přizvat do vaší koupelny nového obyvatele – sonický čisticí kartáček na pleť. Tento malý, ale šikovný přístroj obličej dokonale vyčistí od nečistot i zbytků make-upu, zároveň pokožku prokrví a při pravidelném používání také viditelně omladí. Během pár minut a s minimem kosmetickým přípravků si tak můžete dopřát komplexní ošetření pleti jako z kosmetického salonu, a to v pohodlí domova i na cestách.

A co že se skrývá za přívlastkem sonický, se kterým jste se možná už setkali u vašeho sonického kartáčku na zuby? Tajemství sonických kartáčků se skrývá ve schopnosti rychlého rozkmitání štětinek v takzvaných oscilačních pohybech. Pleť i zuby tak tyto kartáčky dokážou vyčistit mnohem efektivněji a v kratším čase než při běžném mechanickém čistění. Rychlý pohyb štětinek sonického kartáčku pleť šetrně zbaví odumřelých buněk, zbytků make-upu a nečistot usazených hluboko v pórech. Výsledkem je zářivá a lépe prokrvená pleť, která také snadněji vstřebává účinné látky z pleťových krémů a sér.

Sonické kartáčky na obličej však už stihly projít revolucí. Jemné štětinky podobné těm ze zubních kartáčků nyní nahrazují štětinky silikonové. Silikon je totiž nejen šetrnější k pleti, která je v obličejové oblasti obzvlášť citlivá, ale díky snadnější údržbě je také hygieničtější.

Silikonové štětinky nových sonických kartáčků ETA Fenité jsou navíc tvarovány tak, aby pleť nejen účinně čistily, ale i příjemně masírovaly. Pokožka je pak prokrvenější a vyhlazená. Pravidelné používání sonických kartáčků je tak zároveň prevencí tvorby jemných vrásek a může přispět i k jejich redukci.

Čistící sonické kartáčky ETA

 

Čistící sonické kartáčky ETA

Čistící sonické kartáčky ETA

Kolekci sonických kartáčků na pleť ETA Fenité můžete prohlédnout a zakoupit na e-shopu ETA, ve 30 značkových prodejnách ETA po celé České republice a u vybraných obchodních partnerů.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995