Nahlédněte pod pokličku kampaně Fenité

ETA přináší svým zákaznicím hned několik novinek z kolekce Fenité a při té příležitosti vznikla nová kampaň pro tuto značku. Pojďte s námi nahlédnout do zákulisí její přípravy.

"Na začátku proběhlo několik schůzek s agenturou Kouzelná animace, na nichž jsme se bavili o výběru lokace, modelek a jejich stylingu. Najít správnou lokaci na natáčení a focení se zdá na první pohled velmi jednoduché. Nicméně někdy je to celkem oříšek, potřebujete hodně prostoru a vhodné zázemí pro líčení a úpravu vlasů modelek. S ohledem na tyto požadavky jsme nakonec zvolili prostory fotostudia Hala 11 v Praze, jenž plně vyhovovaly našim představám", popisuje Kateřina Kaňová, Brand Manager marketing ETA.

"S fotografem Petrem Huserem jsme seděli nad prezentací modelek a vybírali ty pravé tváře, hodící se k něžné a velmi ženské kolekci péče o vlasy Fenité. Jana a Kristýna působily velmi přirozeně, takže bylo rozhodnuto. Budeme fotit s nimi", dodala Kateřina Kaňová.

Natáčení probíhalo v pátek 21. 5., na místě se všichni sešli již 7:15 ráno, celý štáb zahrnoval asi 12 lidí od modelek, vizážistky, stylistky až po kameramana, režiséra, zvukaře a střihače. První klapka zazněla asi o dvě hodiny později a poslední asi v 18:30 večer. Mezitím se natočilo přibližně 60 minut videozáznamu, které budou sestříhány do 4 přibližně minutových image videí. Ten den vzniklo víc jak 250 fotografií, světlo světa nakonec spatří přibližně dvacítka z nich.

Výsledky této kampaně budou postupně zveřejňovány na sociálních sítích ETA (InstagramFacebook). Sledujte je a posuďte sami, jak se vše podařilo...

 Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995