Mlýnky na maso

Dostali jste chuť na pravý domácí burger? Nebo vám snad pokaždé chybí na zabijačce jedny ruce? S mlýnky na maso od ETY je zdlouhavému a náročnému mletí masa konec. Ať už potřebujete maso na tlačenku, chystáte vynikající klobásky na uzení, nebo zkrátka potřebujte namlít jakoukoli jinou surovinu, naše praktické mlýnky ušetří váš čas i spoustu sil. Díky kovovým převodovým kolům a tvrdému nerezovému noži je jejich životnost až několikanásobně vyšší.

Mlýnek na maso ETA Ambo II s výkonem 1 200 W je nezbytným pomocníkem nejen na zabijačce, ale také doma. Mele maso, krájí zeleninu, plní uzeniny, a to vše v řádu desítkách vteřin. Je to tak jednouché. Kdyby si náhodou ani Ambo nemohl poradit, má také funkci Reverse (zpětný chod) a na podruhé to už jistě zvládne. Jednoduché ovládání a rychlé sestavení ušetří hromady vašeho času a vy se tak budete moci věnovat vašim koníčkům. Navíc jde takřka do šroubku rozebrat, a tak je mimořádně snadná také jeho údržba.

Na nic nečekejte a připravte si doma snadno a rychle voňavou klobásku, nebo domácí špekáček s jedinečnými mlýnky na maso ETA.

Rychlost mletí
Příkon masomlýnku