LED žárovky

S LED žárovkami ETA šetříte peníze a zároveň i životní prostředí. Úspora energie díky nim sahá k neuvěřitelným 90 %, a tak ročně ušetříte až tisíce korun a počáteční investice se vám brzy vrátí zpět. K životnímu prostředí jsou LED žárovky šetrné díky ekologicky přívětivým materiálům – na rozdíl od klasických žárovek neobsahují nebezpečnou rtuť a olovo.

S originální retro LEDkou ETA si můžete dopřát světlo slunečného dne i v noci. Jedná se o čirou žárovku s úhlem svítivosti 360°, která vyzařuje tzv. teplé bílé světlo. ETA EKO LEDka vám pak umožní vybrat si mezi studenou a teplou bílou nebo zvolit neutrální světloTento typ žárovek je zároveň imunní vůči častému zapínání a vypínání a okamžitě svítí plnou intenzitou. Svítivost takových žárovek je několikanásobně vyšší a při průměrném používání 5–6 hodin denně se jejich životnost pohybuje okolo úctyhodných 15 let.

Před nákupem stačí znát typ závitu, popřípadě patici vašeho lustru. Pak už nebude nic bránit tomu, aby LED žárovka ETA s prodlouženou zárukou zazářila i ve vaší domácnosti.

Svítivost (ANSI)
Barevná teplota