TAJEMSTVÍ
HLADKÉ POKOŽKY

Dlouhotrvající odstranění chloupků
a omlazení pokožky z pohodlí domova

Odhalte tajemství hladké pokožky s IPL epilátorem ETA Fenité

Dlouhotrvající efekt

Bezbolestná epilace

Snadná manipulace

Bezpečné použití

IPL epilátor ETA Fenité je pohodlným a dlouhodobým řešením pro odstranění chloupků a omlazení pokožky. Funguje na principu technologie intenzivního pulzního světla (IPL), která pomocí světelných výbojů pronikne hluboko do pokožky a deaktivuje kořínky tmavých chloupků v růstové fázi. Chloupky pak samy vypadnou.

IPL epilace je levnější a dostupnější alternativou laserové epilace prováděné ve specializovaných salónech. Při správně nastavené intenzitě světla je ošetření téměř bezbolestné a dodržíte-li bezpečnostní zásady, je bezpečné i při domácím použití*.

IPL epilátor ETA Fenité

Kvalitní Quartz lampa

s 5 stupni výkonu pro různé typy pokožky

Automatický či manuální režim

pro pohodlné ošetření různých částí těla

Nástavec na omlazování

pleť vyhlazuje a barevně sjednocuje

Bezpečnostní senzor

zabrání spustění při nesprávném přiložení

Přehledný LCD displej

zobrazí nastavení a zbývající počet pulsů

Dlouhá životnost

až 300 000 pulsů pro epilační nástavec

Video IPL epilátor Fenité

Loading video

Zbavte se chloupků v pohodlí domova

S IPL epilátorem ETA pohodlně odstraníte chloupky na nohou, předloktí, v oblasti třísel, podpaží i horního rtu

Epilace nohou
Epilace podpaží
Epilace podél linie bikin
Epilace oblasti nad horním rtem

Jak dlouho ošetření trvá?

Doba potřebná k ošetření hlavních partií celého těla se však obvykle pohybuje se mezi 30 a 60 minutami. Tento údaj je však značně individuální a odvíjí se od velikosti epilované oblasti. 

Plán epilace

K IPL epilátoru ETA Fenité obdržíte podrobný návod, jehož součástí je i doporučený plán epilace. Délka úspěšné kúry je však individuální.

Omlazení a sjednocení pokožky s IPL epilátorem ETA Fenité

Pevnější a pružnější pleť

Vyhlazení vrásek

Barevné sjednocení

Zmírnění pigmentových skvrn

Omlazující nástavec

Nástavec na omlazení stimuluje novotvorbu kolagenu, který zajišťuje pevnost a pružnost pleti. Vzniklé teplo pleť vyhlazuje a pozitivně ovlivňuje nežádoucí hormonální pigmentové skvrny a rozšířené žilky, které způsobují začervenání.

Pleť se tím barevně sjednocuje, zlepšuje se její textura, dochází k vyhlazení vrásek a celkově se zvyšuje její svěžest a vitalita.

Jak omlazení pletí pomocí IPL funguje? Zeptali jsme se odbornice.

Bezpečné používání

IPL epilátor Fenité je elegantní pomocník, jehož použití je nejen pohodlné, ale i bezpečné. Ochranu proti nechtěné aktivaci záblesků mimo oblast ošetřované zóny zajistí bezpečnostní senzor správného kontaktu s pokožkou. Přístroj tak nespustí záblesk, pokud není aplikační okénko správně přiloženo ke kůži.

Integrovaný UV filtr (475–1200 mm) se pak postará o ochranu vaší pokožky před UV zářením. Součástí balení jsou také ochranné brýle s UV filtrem.

Chcete se o IPL epilátoru ETA Fenité dozvědět více? Nenechte si ujít článek na blogu ETA!

Dlouhá životnost

Nástavec epilátoru má velmi dlouhou životnost 300 000 pulsů. U nástavce pro omlazení pokožky životnost dosahuje až 100 000 pulsů. Veškeré informace, včetně zbývajících záblesků, můžete sledovat na přehledném LCD displeji.

Na jedno ošetření (epilaci obou nohou, oblasti třísel a podpaží) je potřeba přibližně 800–1000 záblesků. Vzhledem k dlouhodobým účinkům fotoepilace a nízké frekvenci opakovaných ošetření následujících po počáteční intenzivní kúře, se tak rozhodně nemusíte bát, že byste záblesky rychle vyčerpali.

Pro koho je IPL epilace vhodná?*

Epilátor Fenité je vhodný především pro osoby se světlými odstíny pleti a tmavými chloupky – právě ty absorbují nejvíce energie ze záblesků.

U osob se světlými blond, bílými, zrzavými či šedými chloupky není tolik účinný, neboť tyto chloupky vlivem nízkého množství pigmentu neabsorbují energii nutnou k účinné deaktivaci kořínků.

* Použití technologie IPL není doporučeno dětem a seniorům, osobám se zánětlivým onemocněním, onemocněním kůže či implantovanými zdravotnickými zařízeními (např. kardiostimulátor), také osobám s fotosenzitivní pokožkou a těhotným či kojícím ženám. 

Při ošetření se vyhněte oblasti očí, sliznicím, tetování a mateřským znaménkům.

Před zakoupením doporučujeme důkladně prostudovat všechny kontraindikace IPL epilátoru, které najdete v návodu.
V případě jakýchkoliv pochybností ohledně použití přístroje se nejprve poraďte se svým kožním nebo obvodním lékařem. Pokud užíváte nějaké léky (popřípadě hormonální antikoncepci), informujte se, zda nemohou ovlivňovat citlivost pokožky na světlo a teplo, a tím negativně ovlivnit reakci kůže na IPL ošetřování.

Prodejní síť

Kolekci produktů ETA Fenité zakoupíte také u těchto prověřených prodejců

Buďte s námi v kontaktu na sociálních sítích

Napište nám

E-mail: info@eta.cz
Zákaznická linka: +(420) 545 120 545

Naše zásady používání souborů cookie
© Copyright 2019 ETA a.s. - všechna práva vyhrazena