Hrnce parní

Zdravé vaření není jen způsob, jak si zachovat štíhlou linii, ale především nezbytný předpoklad pro plnohodnotný a dlouhý život ve zdraví a vitalitě. S parními hrnci ETA připravíte zdravé pokrmy snadno a rychle – v porovnání s běžnými parními hrnci ušetří při přípravě jídla až polovinu času. Potraviny si přitom zachovají svou plnou chuť i výživovou hodnotu. Elegantní a moderní design našich hrnců spolu s jednoduchou přípravou pokrmů z nich udělají parťáky pro zdravý životní styl všech členů vaší domácnosti.

Unikátní konstrukce parního hrnce ETA Calderon II dokáže vytvořit horkou páru již za necelých 30 vteřin, chutné a výživné jídlo tak budete mít na stole už za pár minut. Vše se navíc obejde téměř bez hluku a zápachu. Tři varné nádoby umožňují přípravu i několika jídel současně, čímž bezezbytku využijete čas strávený v kuchyni.

Dopřejte svému tělu to nejlepší palivo v podobě chutného a zdravého jídla připraveného v páře. S parními hrnci ETA to navíc zvládnete téměř bez námahy a v rekordním čase.

Příkon