Herbář s ETOU je zpět

Až do Vánoc vám zpříjemní nedělní podvečery.

Už tuto neděli začíná jubilejní 10. řada televizního pořadu Herbář. Opět se můžete těšit až do Vánoc na nedělní podvečery plné bylinek, tradic a vaření s produkty ETA v hlavní roli s Kateřinou Winterovou.

Letos budou společně s Kateřinou Winterovou vařit i známé české influencerky. Na koho se můžete těšit? Již tradičně se v Herbáři objeví Markéta Pavleje (@kitchenette) a Maškrtnica, která o sobě říká, že hodně jí, peče chleba, bagety i sladké pečivo a jednoduše ji baví si hrát s kynutým těstem. Mezi nové tváře pořadu patří například Eva Podzimková (Josefíková), rodačka z Uherského Hradiště, která představí tradice z Vlčnova a celého Slovácka.

Kde je doma, tam je ETA

Kromě výprav za tradicemi, se při natáčení samozřejmě vařilo a peklo. V přípravě lokálních pokrmů pomáhaly výrobky ETA z kolekce Storio, ruční šlehač Lento, pekárna Delicca a další. Ve třetím díle připravuje Hanka Zemanová společně Gratusem a lisem na ovoce aróniový likér z černé jeřabiny. Tento tmavý plod mírně sladké a pikantně trpké chuti je totiž doslova napěchovaný vitamíny! V následujícím díle připraví Maškrtnica rychlou ořechovou náplň do sladkých rohlíčků v sekáčku kuchyňského robota Gratus. U všech receptů asistují hlavním protagonistkám další výrobky z kolekce Storio – chladnička, konvička a pákový kávovar.

Nechejte se inspirovat a sledujte Herbář spolu s námi. V neděli v 17:55 na ČT1 nebo na iVysílání.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995