FOODBLOG ROKU

#fbr #foodblogroku2021 #inspirace #piknik #radost #partakETA

21.9. se uskuteční 4. ročník FBR pod záštitou gastronadšence Lukáše Hejlíka, a to na střeše domu Radost na pražském Žižkově. Celá akce bude prošpikovaná radostí, která se také stala tématem letošní akce. V soutěžních podmínkách došlo k výraznému zjednodušení
– odborná porota vybere 30 nejlepších blogerů, kteří budou na akci představeni, a na pomyslném stupínku ocení 3 nejlepší.

„Máme radost! Do FOOD BLOGU ROKU zbývají necelé dva měsíce a my už jsme společně s porotou, v níž zasedají špičky z food mediálního rybníka, v hlavním procesu vybírání. A zase si to chceme udělat pěkný. Myslíme, že si to v týhle době všichni zasloužíme.“
říká jedna z organizátorek Adéla. 

Společně s hlavním partnerem ETA vybere porota také zástupce nové ETApy, objev roku 2021. „Najít v dnešní době kvalitního a spolehlivého partnera, který je odvážný dělat odvážné věci, není úplně jednoduchý, a tak jsme moc rádi, že můžeme spolupracovat s tradiční českou značkou, která jde pořád dopředu a mluví i k foodies a mladým lidem, kteří do gastra vyloženě šlapou, a jsou skvělí!
Letos poprvé a snad na dlouho!“ říká o spolupráci s hlavním partnerem Lukáš Hejlík.

Z minulého roku zůstává, že je soutěž určena nejen pro foodblogery, ale také pro food influencery, tedy ty, kteří se svými gurmet výtvory vystupují pouze na sociálních sítích.

#vitezove2020

#mistokonani
Střecha Radost

#datumkonani
21. září 2021, 16.00

#produkce
Lukáš Hejlík majitel/organizátor/moderátor
Adéla Hálková organizátorka/moderátorka/porotkyně/social girl
Marek Podhora/fotograf
Aneta Linková administrativa/komunikace
Pavel Hamar/grafik
Jindřich Hejlík IT

#porota 
Adéla Hálková (nakladatelka Došel karamel)
Klára Michalová (šéfredaktorka Prima Fresh)
Darina Sieglevoá (redaktorka Apetit)
Darina Křivánková (šéfredaktorka FOOD)
Marie Bartošová (food fotografka, časopis Gurmet)

#partakakce
ETA


OBJEV ROKU
Nová hvězda na foodblogerské scéně #novaETApa

Objevili jste za poslední rok mezi foodblogery někoho nového, kdo vám přijde cool? Sledujete ho a fakt vás baví? Má nápady, drive, má skvělej Instagram, no prostě se zdá, že patří do nové hvězdné generace blogerů, o kterých ještě uslyšíme? Jo?
Tak právě toho společně s ETOU hledáme a taky letos najdeme!


Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995