ETA STEAMIO se pyšní Značkou kvality dTest!

Žehlička s rychlonahřívacím parním generátorem ETA Steamio byla podrobena nezávislému testování dTest.

Do specializované laboratoře bylo vysláno celkem 21 napařovacích žehliček a 9 parních generátorů. Odborníci testovali mimo samotného žehlení například také výdej páry a odolnost žehlicí plochy.  Největší váhu v hodnocení měla u parních generátorů odolnost vůči zanesení, na níž je v dnešní době kladen velký důraz. Při této zkoušce strávily všechny žehličky a parní generátory 252 hodin ve speciálním automatickém zařízení s ramenem, které s nimi průběžně pracovalo. Po uplynutí této doby zůstalo na žehlicí lince z celkem 30 testovaných 15 přístrojů, jež prošly touto těžkou zkouškou a vydržely pracovat až do konce.

Žehlička ETA Steamio obstála na jedničku a na základě hodnocení odborníků získala Značku kvality dTest a bylo vyhodnocena jako výhodný nákup. Žehlička Steamio získala celkové hodnocení 70 %, v nejsledovanější kategorii „odolnost vůči zanesení“ si z testování odnesla velmi dobré hodnocení 90 %. Žehlička ETA Steamio je vybavena systémem ANTI CALC, který zabraňuje usazování vodního kamene uvnitř spotřebiče, čímž výrazně prodlužuje jeho životnost.

Velmi důležité je pečovat také o žehlicí plochu, aby žehlička dobře klouzala po látce a oblečení zůstalo čisté a hladké. I v kategorii „odolnost žehlicí plochy“ získala žehlička Steamio opatřena unikátní žehlicí plochou Eloxium Plus velmi dobré hodnocení 100 % a umístila se tak na prvním místě v hodnocené kategorii.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995