Zubní centrum ETA Sonetic 270790000

Kód produktu: ETA270790000
Orální centrum ETA SONETIC s technologií MOVE+ a microBUBBLES a chytrým 2minutovým časovačem s 30 vteřinovými intervaly pro šetrné čištění.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Baterie

Doporučená maloobchodní cena
2999

Popis:

Komplexní péče o vaše zuby

Čistíte si zuby zubním kartáčkem, nití, mezizubním kartáčkem a jinými zubními pomocníky? Seznamte se s orálním centrem ETA Sonetic 2707 90000 v bílém provedení, které vám zajistí jedinečnou a kompletní péči o vaše zuby v několika krocích den za dnem. Sada obsahuje ty pravé pomocníky pro dokonalou dentální hygienu - 3x hlavici kartáčku, 3x ústní trysku, 1x nástavec na čištění jazyku a 1x ortodontickou trysku na čištění fixních rovnátek.

Pro prevenci i řešení stomatologických obtíží

Zapomeňte na běžné manuální kartáčky, které nevyčistí vaše zuby právě jako tato revoluční technologie orálního centra od značky ETA. Citlivé zuby, krvácivé dásně, ale i zvýšená kazivost může být důsledkem špatně vyčištěných zubů. Kartáček účinně čistí zubní plak a mezizubní prostory, je zcela nápomocný v prevenci proti zubnímu kazu, kameni, zánětu dásní, nepříjemnému zápachu z úst a parodontóze.

Sonický kartáček

Kartáček se sonickou technologií MOVE+ dokáže vyčistit vaše zuby až 31000 pohyby za minutu, tento vícečetný pohyb není člověk schopen s běžným manuálním kartáčkem vyvinout. Výsledkem je efektivnější odstranění plaku a bakterií. Navíc je kartáček vybaven ještě další technologií microBUBBLES, jež působivě čistí nečistoty i v mezizubním prostoru. Kartáčkové hlavice s barevným odlišením a kvalitními štětinami jsou speciálně navržené tak, aby přesně kopírovaly tvar zubů a linii dásní. Jemná sonická masáž zajistí perfektní prokrvení dásní, které jsou základem zdravých zubů. Abyste si zuby čistili dostatečně dlouho dle doporučení lékařů, disponuje kartáček chytrým 2minutovým časovačem s 30 vteřinovými intervaly – každou část ústní dutiny tak budete čistit stejně dlouho. Na výběr máte 3 režimy čištění - intenzivní, šetrné a masážní - je jen na vás, který si vyberete. Kartáček je vhodným řešením i pro osoby nosící zubní implantáty, fixní rovnátka, můstky a korunky.

Ústní sprcha

Ústní sprcha citlivě nahrazuje čištění mezizubních prostor zubní nití. Tento šetrný způsob čištění silným tlakem vody si ihned zamilujete, proud se totiž dostane i do nejužších mezer a vyčistí i místa, kam se nedostane kartáček. Tlakem si navíc masírujete dásně, které se tak lépe prokrví. V ústech vám pak zůstane pouze pocit čistoty a svěžesti. Sprcha je na rukojeti vybavena zásobníkem vody o objemu 150 ml a minifiltrem proti usazování vodního kamene. Ústní sprcha je též jako kartáček vhodným řešením pro osoby nosící zubní implantáty, fixní rovnátka, můstky a korunky.

Kompletní vybavení pro váš zářivý úsměv

Oba pomocníci orálního centra ETA Sonetic 2707 90000 v sobě mají zabudovanou Li-ion baterii s mimořádně dlouhou výdrží, stačí je jen postavit na nabíjecí stojan a nechat dobít. Světelný ukazatel vám poskytne informace o provozu a potřebě nabití. Bezpečnou manipulaci vám zajistí vodotěsný povrch obou spotřebičů. Stojan nabízí odkládací prostor i pro veškeré příslušenství orálního centra, můžete si tam odložit hlavice, trysky a nástavec na čištění jazyka. Díky barevnému rozlišení kartáčků a trysek může centrum používat celá vaše rodina, v případě nutnosti lze kartáčkové hlavice, trysky i nástavec dokoupit.

ETA na tento produkt navíc poskytuje bezplatnou prodlouženou záruku 3 roky na akumulátor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Technické parametry:

  • Objem nádržky (na vodu) 150 ml
  • Počet oscilačních pohybů za minutu 31000
  • Úložný prostor Ano
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Ústní sprcha Ano
  • Časovač Ano
  • SMART Ne
  • Typ sonický

Ke stažení