Orální centrum ETA Sonetic 2707 90000, bílé

Kód produktu: ETA270790000
Orální centrum ETA SONETIC s technologií MOVE+ a microBUBBLES a chytrým dvouminutovým časovačem s půlminutovými intervaly pro šetrné čištění.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Baterie

Popis:

Komplexní péče o vaše zuby

Rádi byste si čistění zubů a mezizubních prostor zjednodušili a zefektivnili? Seznamte se s orálním centrem ETA Sonetic 2707 90000 v bílém provedení, které vám každý den zajistí jedinečnou a kompletní péči o vaše zuby v několika krocích.

Sada obsahuje ty pravé pomocníky pro dokonalou dentální hygienu:

 • 3x hlavici kartáčku
 • 3x ústní trysku
 • 1x nástavec na čištění jazyku
 • 1x ortodontickou trysku na čištění fixních rovnátek

Pro prevenci i řešení stomatologických obtíží

Citlivé zuby, krvácivé dásně, ale i zvýšená kazivost může být důsledkem špatně vyčištěných zubů. Revoluční technologie orálního centra ETA běžné manuální kartáčky mnohonásobně překoná. Kartáček ETA Sonetic účinně čistí zubní plak i mezizubní prostory a je nápomocný v prevenci proti zubnímu kazu, kameni, zánětu dásní, nepříjemnému zápachu z úst a parodontóze.

Sonický kartáček

Kartáček se sonickou technologií MOVE+ dokáže vyčistit vaše zuby až 31000 pohyby za minutu, což je rychlost, kterou s běžným manuálním kartáčkem nejste schopni vyvinout. Výsledkem je efektivnější odstranění plaku a bakterií. Technologie microBUBBLES pak precizně čistí nečistoty i v mezizubním prostoru.

Kartáčkové hlavice s barevným odlišením a kvalitními štětinami jsou speciálně navržené tak, aby přesně kopírovaly tvar zubů a linii dásní. Jemná sonická masáž zajistí perfektní prokrvení dásní, které jsou základem zdravých zubů.

Abyste si zuby čistili dostatečně dlouho (dle doporučení lékařů 2 minuty), disponuje kartáček chytrým dvouminutovým časovačem s 30vteřinovými intervaly – každé části ústní dutiny tak můžete věnovat stejnou péči.

Na výběr máte ze 3 režimů čištění – intenzivní, šetrné a masážní. Kartáček je vhodným řešením i pro osoby se zubními implantáty, fixními rovnátky, můstky a korunkami.

Ústní sprcha

Ústní sprcha nahrazuje čištění mezizubních prostor zubní nití, o které se pomocí silného tlaku vody postará citlivě, ale účinně. Tenký proud se dostane i do nejužších mezer a vyčistí i místa, do nich se kartáčkem běžně nedostanete. Tlakem si navíc masírujete dásně, které se tak lépe prokrví.

Sprcha je vybavena zásobníkem vody o objemu 150 ml přímo na rukojeti a minifiltrem proti usazování vodního kamene. Ústní sprcha je stejně jako kartáček vhodným řešením pro osoby nosící zubní implantáty, fixní rovnátka, můstky a korunky.

Kompletní vybavení pro váš zářivý úsměv

Oba pomocníci orálního centra ETA Sonetic v sobě mají zabudovanou Li-ion baterii s mimořádně dlouhou výdrží, stačí je jen postavit na nabíjecí stojan a nechat dobít. Světelný ukazatel vám poskytne informace o provozu a potřebě nabití.

Bezpečnou manipulaci vám zajistí vodotěsný povrch obou spotřebičů. Stojan nabízí odkládací prostor i pro veškeré příslušenství orálního centra, a tak si na něj můžete odložit hlavice, trysky a nástavec na čištění jazyka. Díky barevnému rozlišení kartáčků a trysek může centrum používat celá vaše rodina. V případě nutnosti lze kartáčkové hlavice, trysky i nástavec dokoupit.

ETA na tento produkt navíc poskytuje bezplatnou prodlouženou záruku 3 roky na akumulátor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

 • Objem nádržky (na vodu) 150 ml
 • Počet oscilačních pohybů za minutu 31000
 • Úložný prostor Ano
 • Zdroj energie aku (Li-ion)
 • Ústní sprcha Ano
 • Časovač Ano
 • SMART Funkce Ne
 • Typ sonický

Ke stažení

Vida