ETA se opět zařadila mezi Nejdůvěryhodnější značky 2020

 

Čeští spotřebitelé letos opět zvolili značku ETA nejdůvěryhodnější značkou v kategorii malých domácích spotřebičů. I přes rostoucí konkurenci tento titul získala již popáté.

Nejdůvěryhodnější značka 2020

Výsledky nezávislé ankety Nejdůvěryhodnější značka 2020 opět potvrdily, že se dlouhodobé budování vztahu se zákazníky založeného na důvěře opravdu vyplácí. Prvenství v kategorii malých domácích spotřebičů si totiž značka ETA drží již od roku 2016.

A že to tentokrát bylo opravdu napínavé. Počet značek, které se letos o tento prestižní titul ucházely, se vyšplhal na rekordních 700. Stejně bezprecedentní byla také potřeba vypořádat se s nelehkou situací způsobenou celosvětovou pandemií. Přesto se při výběru pomocníků, na které je v domácnosti spolehnutí, ukázaly být spotřebiče ETA i nadále jasnou volbou.

Důvěra se snoubí s tradicí

Že jde i v těchto nelehkých časech důvěra ruku v ruce s tradicí, dokazuje také přehled výherců ostatních kategorií. Mezi další značky, které jsou pro české spotřebitele v roce 2020 ty nejdůvěryhodnější, se zařadila například Benzina Orlen Group, IKEA, Kofola, JAR, Magnesia, Pilsner Urquell, Nivea nebo Škoda.

Nejdůvěryhodnější značky 2020

Všem oceněným značkám gratulujeme a spotřebitelům velmi děkujeme za přízeň.

O anketě

Průzkum Důvěryhodné značky, který každoročně pořádá společnost ATOZ Marketing Services, je nejrozsáhlejší nezávislou anketou zaměřenou na důvěru spotřebitelů v jednotlivé značky na českém a na slovenském trhu. Do hodnocení se letos ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen zapojil vzorek 4000 českých spotřebitelů.