ETA opět na stupních vítězů

Značka ETA opět zabodovala v soutěži Produkt roku, kterou každoročně vyhlašuje nezávislý nákupní portál Heureka.cz, a zvítězila hned ve čtyřech kategoriích:

Kuchyňský robot ETA Gratus znovu potvrdil své jednoznačné prvenství mezi multifunkčními kuchyňskými roboty. Nadále se těší oblibě českých spotřebitelů, a tak se i letos může již poněkolikáté v řadě pyšnit titulem Produkt roku 2020.

Celokovový kuchyňský robot ETA Gratus dobývá srdce českých hospodyněk a milovníků kulinářského umění už od roku 2013, kdy se vyhoupl do čela žebříčku nejprodávanějších produktů ve své kategorii.

Přízeň spokojených zákazníků si získává především výkonným motorem, který zvládne i velké zatížení, odolnou celokovovou konstrukcí, velkou nerezovou mísou a bohatým příslušenstvím. Potvrzují to i pozitivní recenze na nákupním portálu Heureka.cz.

Že praktičtí pomocníci ETA do českých kuchyní neodmyslitelně patří, potvrzuje i další vítězství. Produktem roku 2020 v kategorii domácí pekárny se stala podruhé v řadě oblíbená pekárna ETA Delicca II s 12 přednastavenými programy, která kromě voňavého domácího chleba připraví také marmeládu nebo domácí jogurt.

Multifukční sendvičovač se čtyřmi vyměnitelnými pláty ETA Sorento se opět vrátil na první místo v této kategorii. Řadí se tak nejen k nejprodávanějším výrobkům značky Eta, ale i nejoblíbenějším sendvičovačům na českém trhu.

Mezi kuchyňskými masomlýnky nejlépe obstál ETA Ambo II, který mele maso, plní uzeniny a krájí zeleninu. Díky svému rozmanitému využití se tak rychle zabydlel ve spoustě českých domácností.

O soutěži Produkt roku

„Cílem soutěže Produkt Roku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2020 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.“

Zdroj: https://www.produktroku.cz/info

Všechny oceněné výrobky si můžete prohlédnout a zakoupit na e-shopu ETA.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995