ETA opět na stupních vítězů – kuchyňský robot ETA Gratus obhájil titul Produkt roku

 

Kuchyňský robot ETA Gratus opět potvrdil své prvenství mezi multifunkčními kuchyňskými roboty. Nadále se těší oblibě českých spotřebitelů, a stal se tak i letos Produktem roku 2019.

Robot ETA Gratus - Produkt roku 2019

Celokovový kuchyňský robot ETA Gratus dobývá srdce českých hospodyněk a milovníků kulinářského umění už od roku 2013, kdy se vyhoupl do čela žebříčku nejprodávanějších produktů ve své kategorii. Loňské ocenění Produkt roku, jež každoročně uděluje nezávislý nákupní rádce Heureka.cz, obhájil i letos, a tak je v kategorii kuchyňských robotů opět nezpochybnitelnou jedničkou.

Přízeň spokojených zákazníků si získává především výkonným motorem, který zvládne i velké zatížení, odolnou celokovovou konstrukcí, velkou nerezovou mísou a bohatým příslušenstvím. Potvrzují to i pozitivní recenze na nákupním portálu Heureka.cz – právě velké množství těsta, jež Gratus dokáže zpracovat, a ohromující výkon, který mu to umožňuje, jsou nejčastěji zmiňovanými silnými stránkami tohoto výkonného kuchyňského pomocníka. S kladnými ohlasy se pak setkává i možnost rozšíření funkcí a jednoduchá výměna příslušenství.

ETA EXCELUJE TAKÉ V SORTIMENTU DOMÁCÍCH PEKÁREN

Že praktičtí pomocníci ETA do českých kuchyní neodmyslitelně patří, pak potvrzuje další vítězství. Produktem roku 2019 v kategorii domácí pekárny se stala oblíbená pekárna ETA Delicca s 12 přednastavenými programy.

Své vypečené prvenství si držela již od roku 2016, a tak nastal čas, aby se přiučila novým dovednostem. V sortimentu značky ETA ji nyní nahrazuje její nástupkyně ETA Delicca II s ještě vylepšenými funkcemi, která kromě voňavého domácího chleba připraví také marmeládu nebo domácí jogurt.

Domácí pekárna ETA Delica II

O soutěži Produkt roku

Cílem soutěže Produkt Roku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2019 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Soutěž Produkt roku Heureka

Zdroj: https://www.produktroku.cz/info

Kuchyňský robot ETA Gratus i domácí pekárnu ETA Delicca II si můžete prohlédnout a zakoupit na e-shopu ETA, v jedné z 29 značkových prodejen ETA po celé České republice, nebo u vybraných obchodních partnerů.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995