Tyčový vysavač ETA Moneto 0449 90000, bílá barva

Kód produktu: ETA044990000
Velmi tichý tyčový a ruční vysavač ETA Moneto 2 v 1. Kvalitní HEPA filtr, kontrolní LED diody, akumulátor 14,4 V NiMH a provoz až 20 minut.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Pomocník do každé domácnosti

Tyčový vysavač ETA Moneto je skvělý pomocník do vaší domácnosti. Jeho velkou výhodou je nižší hmotnost v porovnání s klasickými vysavači a tichý chod. Díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a sklopnému ramenu nezabere mnoho místa a dobře se skladuje.

Ergonomická pogumovaná rukojeť zajišťuje pohodlnou manipulaci při používání. Možnost použít jen samostatný ruční vysavač přijde vhod ve chvílích, kdy je potřeba uklidit jen pár drobků po dětech nebo našlapanou špínu. Vysavač Moneto bude neustále po ruce.

Vždy připraven podat skvělý výkon

Vysavač je osazen kvalitním akumulátorem 14,4 V NiMH, doba potřebná k plnému nabití je 5 hodin. O stavu nabití akumulátoru vás budou informovat kontrolní světla. Na jedno nabití pak Moneto zvládne vysávat až 20 minut. Úroveň sacího výkonu můžete nastavit na vysokou či nízkou podle aktuální potřeby.

Prachová nádoba tyčového vysavače disponuje objemem 0,55 l a je opatřena cyklónovým filtračním systémem. Vysavač má velmi kvalitní HEPA filtr, který zachytí i ty nejjemnější částice. LED diody umístěné na hubici osvětlují prostor před vysavačem, a tak nepřehlédnete žádné smítko.

Motor rotační hubice je chráněn elektronickým systémem proti přetížení nebo zablokování.

Příslušenství pro podlahu i nábytek

V příslušenství naleznete podlahovou hubici s rotačním kartáčem, která je určena pro vysávání koberců s nízkým vlasem a pro hladké podlahy. Se štěrbinovou hubicí se při úklidu dostanete i do těžko přístupných míst. Různé druhy nábytku, zdi nebo obrazy pak pohodlně vysajete pomocí kartáče s jemnými štětinami.

Po řádném úklidu vysavač opět zaparkujete do dobíjecí stanice, kde bude za 5 hodin opět připravený k maximálnímu výkonu.

V praktickém stojanu najdete také prostory pro uložení dalšího příslušenství.

Vysavač ETA Moneto je jednoduchý na údržbu, v případě potřeby stačí komponenty otřít vlhkým hadříkem. Ve vysavači ETA Moneto se snoubí moderní a elegantní design a výkonný a praktický pomocník, kterého oceníte jak při úklidu domácnosti, tak i na chatě či chalupě.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Technické parametry:

  • Doba provozu 20 min
  • Hlučnost 80 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.55 l
  • Zdroj energie aku (Ni-Mh)
  • Typ filtrace bezsáčkový
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
  • Osvětlení na hubici Ne
  • Mokré čištění Ne

Ke stažení