Vysavač ETA 2446 90000 MILIO 2 v 1

Kód produktu: ETA244690000
Tyčový vysavač ETA Milio 2 v 1 obsahuje i ruční vysavač a je neocenitelným pomocníkem do každé domácnosti. Akumulátor 18 V, provoz až 20 min.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Rychlý úklid drobných nečistot

Nebaví vás vláčet při vysávání šňůru a neustále vytahovat velký vysavač kvůli pár drobkům kolem stolu? V tom případě hledáte tyčový vysavač ETA Milio 2446 90000 2 v 1 ve zlaté barvě. Je vybaven akumulátorem NiMH o 18 V a vydrží v provozu bez dobíjení až 20 minut. Zároveň však získáte v jednom přístroji klasický i ruční vysavač.

Dva vysavače v jednom v luxusním zlatém designu!

Tyčový vysavač ETA Milio 2446 90000je určen k úklidu všech typů podlah a dostane se i do těžce dostupných míst. Zároveň je vybaven rotačním kartáčem pro úklid parket a dalších tvrdých podlah. Tento kartáč snižuje riziko poškrábání podlahy. S tímto vysavačem už nebudete potřebovat žádné sáčky – je totiž bezsáčkový a nečistoty zachytí ve sběrné nádobě o objemu 0,4 l.

Vysávání je velice snadné a úklid vám ještě zjednoduší LED světlo umístěné na hubici, které osvítí prostor před vysavačem. Vysajete tak i v temných koutech. Jakmile skončíte s úklidem, vysavač jednoduše umístíte do stojanu, ve kterém se zároveň nabíjí, což vám potvrdí světelná signalizace. Součástí balení je i polštářová hubice určená pro čalounění, kartáček pro jemné vysávání nábytku a štěrbinová hubice, která vysaje i úzké prostory a spáry.

Pohodlné držení i skladování

Samotná doba nabíjení tyčového vysavače ETA Milio 2446 90000 je cca 5 hodin. Ergonomická pogumovaná rukojeť je pohodlná, a vysavač se díky ní snadno ovládá. Rukojeť lze sklopit, a usnadňuje tak skladování vysavače. Jelikož společnost ETA vyrábí kvalitní a spolehlivé spotřebiče, poskytuje i na motor tohoto vysavač možnost prodloužení záruky na 3 roky.

Technické parametry:

  • Doba provozu 20 min
  • Hlučnost 83 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.4 l
  • Zdroj energie aku (Ni-Mh)
  • Typ filtrace cyklónový
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
  • Osvětlení na hubici Ano

Ke stažení

Vida