ETA Leonardo pomohl soutěžícím v Prostřenu vykouzlit nečekané dobroty

Poznejte budoucnost vaření s multifunkčním varným robotem ETA Leonardo. Pamatuje si stovky lahodných receptů od českých kuchařů a jejich přípravu vám značně usnadní. Stačí pouze vybrat recept, připravit potřebné suroviny a pak už je předat na starosti Leonardovi. Ten vás povede krok za krokem a potraviny rozseká, nadrtí, ušlehá, promíchá, rozmixuje, uhněte nebo uvaří. 

Samotná příprava receptů je opravdu snadná a hravě ji zvládnou i děti. Jednotlivými kroky vás Leonardo provede pomocí dotykového displeje, kde můžete podle libosti upravovat rychlost, teplotu či délku vaření. Pokud budete chtít, můžete převzít vaření plně do vaší režie a uvařit váš vlastní recept s pouhou asistencí Leonarda.


Díky dokonale jednoduchému použití tohoto pomocníka můžete ušetřit čas strávený v kuchyni, a navíc i úložný prostor. Robot totiž zastane práci několika kuchyňských spotřebičů – mixéru, šlehače, kuchyňské váhy, a dokonce i parního hrnce. Leonardo připraví kompletní obědové menu pro vás i pro vaše nejbližší, bez námahy a zbytečného nádobí. Kromě varné mísy a podstavce můžete navíc mýt všechny komponenty v myčce.

Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, co uvařit k večeři. Leonardo pro vás bude každodenní inspirací. Po připojení k Wi-fi vás bude pravidelně překvapovat novými kulinářskými specialitami díky aktualizaci seznamu receptů. Vždy si tak vyberete právě to, na co máte chuť a náladu.


Leonardo nabízí nejen klasické české recepty, ale i francouzskou, italskou a asijskou kuchyni, se kterými zaručeně oslníte každou návštěvu. Z přípravy náročnějších receptů nemusíte mít žádný strach, Leonardo při vás bude stát při každém kroku a poradí vám, jak na to. Vybírat můžete mezi krémovými polévkami, chutnými svačinami, bohatými hlavními jídly, lehkými saláty a nadýchanými dezerty. 

A jak pomohl Leonardo s vařením soutěžícím v pořadu Prostřeno? Pomohl někomu k vytoužené výhře? Na to se můžete podívat sami na Primě ve vysílacím čase pořadu prostřeno v týdnu od 15. do 19. listopadu a také v týdnu od 22. do 26. listopadu ve speciální sérii se známými food blogery. 

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995