ETA Kávafest je za námi!

V sobotu 16. října proběhl Kávafest, největší oslava kávy ve Zlíně. Generálním partnerem letošního ročníku byla ETA, a tak jsme mohli být přímo u toho. 

V 10 hodin se otevřely pomyslné brány Kongresového centra a návštěvníci si kromě vynikající kávy mohli po celý den vychutnat i zajímavé přednášky, naučné workshopy a potkat se s inspirativními hosty. Gastronadšenec Lukáš Hejlík mluvil o nešvarech českých kaváren, zakladatel Mistrovství baristů ČR Roberto Trevisan se rozpovídal o existenci pikola, a co má společného káva s kolumbijskými indiány, nám předala cestovatelka Alena Antonovičová. 

Celé Kongresové centrum vonělo kávou, kterou připravovaly na svých stáncích kavárny a pražírny z celé České republiky. Nechyběly zde ani kávové degustace a praktické workshopy, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet oblíbený latte art či pravou tureckou kávu z džezvy. Během dne probíhaly soutěže, ze kterých si návštěvníci odnesli mimo jiné i baristické váhy ETA Artista a jako hlavní cenu věnovala ETA do soutěže automatický kávovar ETA Nero.Workshop přípravy espressa si kávoví nadšenci vyzkoušeli i na stánku ETY, a to přímo na domácím pákovém kávovaru ETA Artista PRO. S těmi, kdo dávají přednost espressu na jedno stisknutí, jsme si vychutnali kávu z automatického kávovaru ETA Nero. Ti, kdo zavítali na stánek ETA, měli také možnost prohlédnout si novinky i prověřené stálice v kávovém sortimentu a odnesli si 20% slevu! 

Děkujeme za zajímavé povídání, úsměvy a báječnou atmosféru! Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995