ETA je hvězdou léta: Tipy ptáka Loskutáka vás naladí na letní pečení a grilování

 

Léto už je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas vybavit si kuchyň multifunkčními pomocníky, kteří najdou využití právě (ale nejen) v letním období. Ti nejoblíbenější z nich – toustovač a domácí pekárna – se v pořadu Tipy ptáka Loskutáka představí již tuto sobotu.

ETA v pořadu Tipy ptáka Loskutáka

S teplým počasím se nezadržitelně blíží také snídaně na terase, grilování na zahradě a výlety do přírody, které se neobejdou bez chutných svačinek. Již první květnovou sobotu proto televizním divákům poodhalíme schopnosti multifunkčního toustovače ETA Sorento s výměnnými deskami pro přípravu zapečených toustů i slaďoučkých vaflí. V létě se takřka nezastaví – hravě totiž dokáže nahradit i kontaktní elektrický gril.

Při zapékání toustů ani grilování přitom nesmí chybět čerstvé pečivo, o které se postará automatická domácí pekárna ETA Delicca II. Kromě různých druhů chleba s ní snadno připravíte slaďoučkou marmeládu i domácí jogurt, který doplní letní snídaňové menu nebo poslouží jako základ bylinkového dipu ke grilovaným pochoutkám.

Jaké jsou výhody domácí pekárny a na co se zaměřit při výběru toustovače? To a mnohem více se dozvíte, když si v sobotu 2. května ve 13.55 hodin naladíte televizi Nova a s ní i pořad Tipy ptáka Loskutáka.

Tím však ještě nekončíme – další a neméně zajímavé téma pro vás do vysílání chystáme již na konec května.

Sendvičovače i domácí pekárny zakoupíte v e-shopu ETA, ve značkových prodejnách ETA a u vybraných obchodních partnerů.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995