Eta je hvězdou léta: David Valíček vás v hobby magazínu Polopatě naladí na letní pečení a grilování

 

 

Taky už se těšíte na letní čas plný sluníčka? Tak to je nejvyšší čas pořídit si multifunkčními pomocníky, které využijete (nejen) v letním období. Ty nejoblíbenější – Pečenku a Sorento – vám již tuto neděli představí David Valíček v pořadu Polopatě a připraví v nich lahodné pokrmy.

 

S teplým počasím se nezadržitelně blíží také snídaně na terase, grilování na zahradě a výlety do přírody, které se neobejdou bez chutných svačinek. Schopnosti multifunkčního sednvičovače ETA Sorento Plus s výměnnými deskami představí David Valíček. Připraví zapečený toust plněný trhaným masem a čedarem a slaďoučké bruselské vafle s čerstvým ovocem, čokoládou a šlehaným sýrovým krémem. Sorento se v létě takřka nezastaví – hravě totiž dokáže nahradit i kontaktní elektrický gril.

Pro pobyt na chatě či chalupě je ideálním společníkem ETA Pečenka. I na letní dovolené vám umožní připravit čerstvě vařené jídlo i sladký dezert během několika málo minut. Stačí si připravit všechny ingredience, Pečenka se o zbytek postará a vy se můžete více věnovat svým nejbližším.

Jaké dobroty si můžete v Pečence i Sorentu připravit představí David Valíček, kuchař, který jako jediný Čech vařil v nejluxusnějším hotelu světa Burj Al Arab v Dubaji. Nalaďte si pořad Polopatě na ČT1 v neděli 30. května v 8.55 hod.