Dárek za vysvědčení pro malé i velké školáky

 

Pololetní vysvědčení se blíží, a tak nastává ta správná chvíle, kdy mohou rodiče své děti odměnit za dobré výsledky, nebo je k lepším výkonům motivovat. Pro ty, kteří stále ještě tápou, jakými dárky školáky překvapit a potěšit, jsme proto připravili spoustu nápadů a inspirace.

Pro milovníky hudby je tu jedinečná kolekce Street Line od GoGEN, kterou tvoří přenosné reproduktory různých velikostí a sluchátka v originálním designu. Skvělá volba pro všechny holky a kluky, kteří si rádi užívají života a rozhodně nechtějí zapadnout v davu.

kolekce Street Line GoGen

Větší slečny zcela jistě potěší některý z produktů Eta Fenité. Do školy tak mohou každé ráno přicházet s hlavou vztyčenou a pocitem, jako by zrovna přišly od kadeřníka. Úprava vlasů s Eta Fenité je velmi jednoduchá a rychlá, a tak při přípravě na školní den nezabere mnoho času.

ETA Fenité

Kolekce Street Line

Přenosný reproduktor GoGEN GOGBPS320STR černý/bílý

Nenechej se svazovat! Prostě vyběhni ven a svou oblíbenou hudbu vezmi s sebou. Party reproduktor GoGEN BPS320STR skvěle ozvučí jakýkoliv prostor, ulici nebo hřiště bez nutnosti zapojování kabelů do přehrávače. Přehraje hudbu streamovanou technologií Bluetooth®, stejně tak umí přehrávat MP3 skladby z MicroSD karty nebo prostřednictvím AUX IN vstupu. Propojovací audio kabel i micro USB kabel pro nabíjení jsou součástí balení. Tak na nic nečekej a dej o sobě vědět – stylově!

Přenosný reproduktor GoGEN

 

Přenosný reproduktor GoGEN BS 115STRG bílý/růžový
Přenosný reproduktor GoGEN BS 115STRB černý/modrý

Vyraz ven i se svou oblíbenou hudbou! Nenech se ničím omezovat a připoj reproduktor způsobem, který ti zrovna nejvíc vyhovuje. Reproduktor podporuje bezdrátové streamování Bluetooth®, díky technologii NFC se snadno a rychle spáruje také s mobilním telefonem, a pokud je ti sympatičtější využití AUX in vstupu pro audio kabel s 3,5 mm konektorem, směle do toho. Oblíbené skladby tak budeš mít vždy po ruce!

Přenosný reproduktor GoGEN

Přenosný reproduktor GoGEN

 

Přenosný reproduktor GoGEN BS 050STR bílý

Vytvoř si svůj svět! Bezdrátový reproduktor GoGEN BS050STR díky výkonu 5 W ozvučí tvé okolí, ať budeš kdekoliv. Zabudovaný dobíjecí akumulátor ti dopřeje až 6 hodin nerušeného poslechu. Reproduktor podporuje bezdrátové streamování Bluetooth® a díky podpoře technologie NFC je spárování s mobilním telefonem ještě snazší a rychlejší. A to vše ve zcela originálním designu, který tě odliší.

Přenosný reproduktor GoGEN

Kolekce ETA Fenité

Fén ETA Fenité ETA532090000 

Cítit se jako královna školy není tak složité, jak by se mohlo zdát. Místo královské koruny tě totiž můžou zdobit krásné vlasy. Vzdušné a dokonale upravené vlasy jako z vyhlášeného kadeřnického salonu zajistí elegantní fén ETA FENITÉ v bílém provedení. Je opravdu výkonný a snadno se s ním manipuluje, a tak bude ranní příprava na školní den otázkou několika minut.

Fén ETA Fenité

Žehlička na vlasy s napařováním ETA Fenité ETA333790000 

Dělají si ráno tvé kadeře, co chtějí? Zkroť je žehličkou na vlasy ETA FENITÉ! Její žehlicí destičky se nahřívají opravdu rychle, a tak budeš mít nejen účes jako od kadeřníka, ale i více času na pokec s kamarádkami ráno před školou. Tuhle pomocnici si jednoduše zamiluješ už po prvním použití.

Žehlička na vlasy ETA Fenité

Kulma rotační ETA Fenité ETA632290000 

Která dívka by netoužila po dokonalé a rychlé úpravě vlasů? Horkovzdušný rotační kartáč ETA FENITÉ s kulatým kartáčem o průměru 38 mm je pro každodenní úpravu vlasů ideálním řešením. O vlasy profesionálně pečuje a rychle je upraví do reprezentativní podoby. Nabízí výběr ze dvou rychlostí proudění a tří stupňů nastavení teploty vzduchu.

Horkovzdušný rotační kartáč ETA Fenité

Kulma foukací ETA Fenité ETA532290000 

Ani kartáč, ani kulma – důmyslnost horkovzdušného kartáče ETA si zamiluje každá dívka. Ergonomický design v perleťově bílém provedení naladí tebe i tvé vlasy na tu správnou vlnu hned od rána. Úprava vlasů s foukací kulmou ETA ráno zabere jen pár minut, ale přirozeně lesklé a hebké vlasy si pak můžeš užívat po celý den.

Foukací kulma ETA Fenité

Žehlicí kartáč na vlasy ETA Fenité ETA733690000 

Pročeše a narovná jedním tahem. Žehlící kartáč ETA Fenité je ideálním pomocníkem pro uspěchaná rána, která ti tvé nepoddajné kudrny nehodlají usnadnit. Žehlicí kartáč je naštěstí rychle a efektivně zkrotí, a to bez zdlouhavého čekání – po zapnutí je připraven během pár minut.

Žehlicí kartáč ETA Fenité


O společnosti ETA, a. s. 

Tradiční česká značka ETA, která má na našem trhu své nezastupitelné místo, vybavuje domácnosti spotřebiči a přináší do nich radost a užitek více než 75 let. V současné době je jejím 100% vlastníkem skupina HP Tronic, která se stará o její rozvoj a expanzi na zahraniční trhy. 
Značka ETA sleduje trendy a tomu přizpůsobuje i design jejích výrobků, v žádném případě ale nenadřazuje design nad funkčnost. Při vývoji nových produktů je velký důraz kladen na ergonomii a nároky všech uživatelů. Ve svém aktivním portfoliu má více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových prodejen po celé České republice a u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995