Vestavné spotřebiče

Rekonstrukce bytu nebo stavba nového domu je náročný a vyčerpávající proces. Když už se ale dostanete k plánování kuchyně a výběru spotřebičů, jste už téměř v cílové rovince. Naplánovat si vysněnou kuchyň je sice starost, ale příjemná. A aby se z příjemné starosti stala radost, připravili jsme kolekce vestavných spotřebičů, které do vaší nové kuchyně skvěle zapadnou, a navíc jsou vybaveny funkcemi, které vám usnadní vaření i úklid.

Vestavné trouby

Vestavné trouby ETA s bílým LED displejem vyniknou v každé moderní kuchyni, v nabídce jsou v nerezovém nebo černém skleněném provedení. Díky kombinaci elektronického a mechanického ovládání je práce s nimi snadná a intuitivní. Navíc jsou vybaveny řadou nových funkcí a vychytávek, díky kterým vás bude vaření a pečení bavit ještě víc. 

 • Funkce připařování - napomáhá k zachování vitaminů, barvy i šťavnatosti jídla. Při pečení domácího pečiva díky ní docílíte křupavější a rovnoměrněji propečené kůrky.
 • Teplotní sonda - náš nejlepší model jsem vybavili teplotní sondou. Ta měří teplotu uvnitř masa a pomůže vám tak docílit dokonalého výsledku.
 • Rozmrazování - program rozmrazovaní funguje na principu cirkulace vzduchu v pokojové teplotě. Rozmrazování je tak rychlejší, šetrnější a bez teplotních šoků. 
 • Přednastavené recepty - lasagne, pečené kuře, křupavou rybu, brambory, omeleta či jablečný koláč. Stačí si zvolit jeden z přednastavených programů a trouba si sama nastaví teplotu i čas přípravy a maximálně vám tak připravu pokrmu usnadní. 
 • Gril & Pizza - připraví perfektní pizzu jako z pizzerie, dokonalou focacciu i skvělé grilované kuře. 
 • ACTIVAPORE - parní čištění ACTIVAPORE usnadní odstraňování věškerých nečistot a mastnoty. Troubu tak vyčistíte bez zbytečné námahy i chemie. 
 • Pyrolytické čištění - při pyrolytickém čištění trouba dosahuje extrémně vysokých teplot až 500 °C. Díky tomu se v troubě „vypálí“ všechny nečistoty a mastnoty. Stačí očistit troubu od hrubých nečistot, zapnout program a počkat, až se trouba vyčistí. Jakmile program skončí, setřete smítka popelu ze dna trouby a máte hotovo. Objevte všechny naše trouby s pyrolytickým čištěním.  
 • SOFT CLOSE - díky této funkci se dvířka trouby dovírají jemně, bez přidržování či bouchání. 

Chcete se o nových vychytávkách dozvědět více? Přečtěte si náš článek na blogu > > 

Varné desky

Dokonalým parťákem pro vestavné trouby jsou varné desky ETA. Na své si nově přijdou jak milovníci klasické sklokeramiky, tak ti, kteří podlehli kouzlu indukčních desek. Všechny můžete ovládat pouhým dotekem, mají několik úrovní ohřevu, časovač, indikátory zbytkového tepla a další vychytané funkce. 

 • Power-management - slouží k řízení celkového výkonu desky a stará se o vaši bezpečnost, i když vaříte naplno. Deska se automaticky přizpůsobí potřebám jednotlivých zón podle nastaveného maximálního příkonu. Zajistíte tak bezpečný provoz dle možností vašeho elektrického rozvodu. 
 • Flexibilní zóna - indukční deska ETA5792 má 4 varné zóny. V případě potřeby vám však umožní zkombinovat 2 verné zóny do 1 a vytvoří tak flexibilní zónu, na kterou se krásně vejde i větší pekáč. 
 • Duální zóna - na sklokeramické desce najdete celkem 4 varné zóny. Jednu z nich si můžete přizpůsobit podle svého a využívat ji jako malou nebo velkou plotnu. 
 • Booster - fuknce pro opravdu rychlé vaření. Dokáže během vteřiny zvýšit výkon na vybrabné zóně na maximum a po pěti minutách výkon opět sníží.  

Mikrovlnná trouba

Aby byla vaše kuchyně kompletní, můžete ji doplnit elegantní mikrovlnnou troubou ve skleněném provedení černé barvy. Je vybavena elegantním bílým LED displejem a nabízí 8 automatických programů a 5 stupňů výkonu. Při přípravě pokrmů oceníte funkci rozmrazování nebo grilování. Ovládání je snadné a intuitivní díky českým popiskům na ovládacím panelu. 

Vestavné lednice 

Vestavné lednice představují ideální volbu do moderní kuchyně, protože nenaruší design a jednotný vzhled kuchyně. Navíc nabízejí technologie, které zajistí bezpeční a kvalitu potravin. Disponují také inovativní technologií, která pomůže udržet potraviny v plně zmraženém stavu i několik hodin po výpadku proudu. 

Vestavné myčky

Nenaruší celistvost a design kuchyně, jsou nenáročné na prostor a jejich provoz je tišší. Vestavné myčky do moderních kuchyní prostě patří.