Novinka! Sonické kartáčky ETA Fenité pro mladistvější vzhled pleti

 

Společnost ETA a. s. se stále více zaměřuje na zdravý životní styl nejen v kuchyni a rozšiřuje nabídku výrobků z oblasti péče o zdraví. V oblasti zubní hygieny nabízí sonické zubní kartáčky Sonetic s inovativní sonickou technologií MOVE+. Nově doplňuje portfolio značky také kolekce sonických kartáčků na pleť Fenité, které zajistí mladistvější vzhled pleti a mají celkově pozitivní vliv na její zdraví.

Sonické kartáčky na pleť Fenité s inovativní technologií Sonic‑Touch.

Sonické kartáčky na pleť Fenité s inovativní technologií Sonic‑Touch čistí pleť do hloubky, odstraňují až 99 % nečistot a zbytky make‑upu.

Sonický kartáček na pleť je malý šikovný přístroj, který obličej dokonale vyčistí, prokrví a omladí. V krátkém čase a s použitím minima produktů dosáhnete výsledků jako od kosmetičky. Nové sonické kartáčky ETA Fenité jsou navíc vytvarovány tak, aby silikonové štětinky pleť nejen čistily, ale zároveň jí dopřály i příjemnou masáž. Tím dochází ke stimulaci pokožky, lepšímu prokrvení a vyhlazení. Při pravidelném používání si tak můžete dopřávat nejen péče jako z kosmetického salónu, ale také docílit redukce jemných vrásek.