Věděli jste, že...

 

Věděli jste, že společnost ETA provozuje své prezentační weby již v sedmi evropských zemích? Po domovském Česku a Slovensku najdou zákazníci produkty ETA na webu v Maďarsku, Polsku, Německu, Anglii a od května 2019 také ve Slovinsku.

Prezentační weby slouží jako on-line katalog všech produktů značky a také místo, kde si mohou zákazníci registrovat Prodlužku záruky nebo v případě Česka a Slovenska navštívit skvělý blog ETA Tady je doma plný receptů a rad, jak pracovat s produkty ETA. Vlastní blogovací platforma je plně propojena s e-shopem ETA a vkládání produktů z e-shopu do článků je záležitost pár kliknutí.

Abychom mohli naše produkty ještě lépe prezentovat zákazníkům, vytváříme speciální microsite, kde si lze produkty prohlédnout a zjistit o nich více užitečných informací. 

Podívejte se například na microsite Retro kolekce ETA STORIO, kde jsme použili moderní 3D rendery s kamerovými nájezdy na produkty. Stránku jsme nedávno spustili rovněž v německém jazyce. 

Prezentační weby ETA tvoří také důležitý most pro naše zákazníky, kteří hledají náhradní díly a doplňkový sortiment ke svým produktům.