ETA rozšiřuje svou prodejní síť o novou značkovou prodejnu v Českých Budějovicích

Hlinsko/České Budějovice, 14. června 2010 – Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, otevře zítra svou novou značkovou prodejnu v Českých Budějovicích. Celkový počet vlastních prodejen ETA po celé České republice tak dosáhne čísla 36. V rámci otevření je pro zákazníky připravena řada akcí. V prvních čtyřech dnech získají při registraci do ETA klubu jednorázovou slevu na celý sortiment 20 %. Až do 24. června pak poběží zvýhodněná nabídka na vybrané výrobky.

ETA rozšiřuje svou prodejní síť o novou značkovou prodejnu v Českých Budějovicích

„Naše vlastní prodejny jsou pro nás důležité. Představují významnou konkurenční výhodu, neboť umožňují poskytování prvotřídního servisu pro zákazníky, představení celé šíře našeho sortimentu a získání zpětné vazby na prodávané spotřebiče,“ řekl marketingový ředitel společnosti ETA Tomáš Fiala. „Nový design prodejen jsme připravovali na základě výzkumů a analýz. Nová prodejna v Českých Budějovicích by tak měla plně odpovídat požadavkům a přáním naší cílové skupiny a bude zároveň tou první, kde budeme nyní pilotně spouštět různé podpory a aktivity.“

Nová prodejna se vyznačuje otevřenou architekturou interiéru s volně přístupnými regály se zbožím a nabídne široký sortiment malých domácích spotřebičů ETA. Vyškolený personál nabídne i poradenství a samozřejmostí je servis a prodej náhradních dílů na spotřebiče ETA včetně originálních papírových filtrů pro všechny vysavače značky. Nová prodejna se nachází přímo v centru Českých Budějovic v ulici Hradební 1 a otevřeno bude mít od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin, v sobotu pak do 11 hodin.

Všichni zákazníci, kteří se v nové prodejně během prvních čtyř otevíracích dní zaregistrují do ETA klubu, získají jednorázovou slevu 20 % na celý sortiment. Až do 24. června pak poběží zvýhodněná nabídka na téměř dvě desítky vybraných výrobků. Ty bude možné pořídit se slevami 41 %. Na první dny otevření je rovněž naplánována řada předváděcích akcí a ochutnávek pokrmů připravených s využitím produktů značky ETA. V pátek 18. června je navíc ke každému nákupu připraven speciální dárek.

O společnosti ETA:

Společnost ETA je tradiční českou značkou malých domácích spotřebičů. Na trhu působí již od roku 1943 a patří mezi největší české značky. Spontánní znalost značky ETA mezi českými spotřebiteli dosahuje plných 96 %. Od roku 2007 je společnost ETA vlastněná investiční skupinou Benson Oak. Na začátku roku 2009 se